KSWPolskie MMA

Ogłoszono pary półfinałowe Grand Prix wagi półciężkiej na KSW Epic – już w pierwszej walce zmierzą się faworyci turnieju

Organizatorzy ogłosili pary półfinałowe 4-osobowego turnieju wagi półciężkiej, który odbędzie się podczas gali XTB KSW Epic.
Dwa tygodnie temu organizacja KSW ogłosiła, że o wyłonieniu nowego mistrza kategorii półciężkiej – gdzie po odejściu Ibragima Chuzhigaeva zapanowało bezkrólewie – zadecyduje 4-osobowy turniej, który odbędzie się podczas gali XTB KSW Epic, zaplanowanej na 24 lutego w Gliwicach.

Do turnieju desygnowano czterech zawodników – Rafała Haratyka, Marcina Wójcika, Damiana Piwowarczyka i Klebera Silvę. Decyzję o zestawieniu par w półfinałach pozostawiono w rękach fanów, którzy głosowali w specjalnie przygotowanej ankiecie. Dziś poznaliśmy jej wyniki.
Otóż, w pierwszym półfinale Haratyk skrzyżuje rękawice z Wójcikiem, a w drugim – Piwowarczyk z Silvą. Zwycięzcy obu pojedynków spotkają się tego samego wieczoru w wielkim finale, którego triumfator założy na biodra pas mistrzowski 93 kilogramów.

Półfinały odbędą się na dystansie 2 rund po 5 minut. W przypadku remisu dalej przejdzie zawodnik, który wygrał na kartach punktowych pierwszą rundę – choć Martin Lewandowski zastrzegł, że ten kolejny przepis może ulec zmianie. Finał odbędzie się na dystansie 3 rund po 5 minut.

Kto zostanie mistrzem KSW w wadze półciężkiej?

Rozpiska KSW Epic

Walka wieczoru

99 kg: Mamed Chalidow vs. Tomasz Adamek – boks na dystansie 6 rund

Turniej wagi półciężkiej

93 kg: Damian Piwowarczyk vs. Kleber Silva
93 kg: Rafał Haratyk vs. Marcin Wójcik

Karta główna

70,3 kg: Piotr Kacprzak vs. Adam Brysz – MMA w GI
65,8 kg: Michał Królik vs. Vaclav Sivak – Muay Thai w rękawicach MMA
80 kg: Andreas Gustafsson vs. Konrad Rusiński – brak zasad

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button