Oficjalnie: gala KSW 53 odwołana

Organizatorzy poinformowali, że w związku z zagrożeniem koronawirusem gala KSW 53 została odwołana.

Zaplanowana pierwotnie na 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie gala KSW 53 została oficjalnie odwołana. Organizatorzy poinformowali o decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Poniżej treść oświadczenia:

Drodzy kibice,

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników organizowanych przez nas gal od zawsze było i jest naszym priorytetem. Dlatego z wielkim smutkiem informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać galę KSW 53 planowaną na dzień 21 marca 2020. Pomimo usilnych starań, by doprowadzić do organizacji wydarzenia musieliśmy podjąć tę trudną zarówno dla nas, jak i dla Was decyzję. Ze względu na wprowadzone na terenie całego kraju obostrzenia, mającego na celu zminimalizowanie zasięgu epidemii koronawirusa (COVID-19), gala KSW 53 nie odbędzie się ani we wskazanej wcześniej lokalizacji, ani także w studio telewizyjnym.

Nasza decyzja motywowana jest dbałością o zapewnienie bezpieczeństwa i niedopuszczenia do sytuacji zagrażającej zdrowiu zarówno zawodników, którzy docierają na wydarzenia z każdego zakątka świata, oraz pracowników i współpracowników organizujących galę.

O kolejnych działaniach Federacji KSW będziemy Was informować na bieżąco.
Dziękujemy za wyrozumiałość.
Jeszcze wczoraj organizatorzy nie wykluczali, że wydarzenie może odbyć się w studio, ale podkreślali, że muszą wcześniej wszystko dokładnie przekalkulować i przeanalizować.

Dziś spekulacje dobiegły końca. Jest to pierwsza odwołana gala w historii organizacji KSW.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„W moich oczach Joanna jest mistrzynią” – Conor McGregor wspiera Joannę Jędrzejczyk

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply