UFC

Odpowiedział na oskarżenia Dana Hookera? Islam Makhachev opublikował prześmiewcze nagranie! (VIDEO)

Wygląda na to, że Islam Makhachev nieszczególnie przejął się mocnymi oskarżeniami, jakie wystosował pod jego adresem klubowy kolega Alexandra Volkanovskiego Dan Hooker.
Nie próżnował w poniedziałkowy wieczór w Perth Dan Hooker. Nowozelandczyk wysunął poważne oskarżenia pod adresem Islama Makhacheva, który w walce wieczoru sobotniej gali UFC 284 pokonał jednogłośnie jego klubowego kolegę Alexandra Volkanovskiego.

Podczas sobotniej konferencji prasowej to jednak Volkanovski rozpoczął od insynuacji, twierdząc, że ktoś mu doniósł, iż zaraz po walce Makhachev przekazał swojemu narożnikowi, że przegrał walkę. Dziś natomiast Hooker poszedł o kilka kroków dalej.
Hangman obwieścił mianowicie, że przed galą Makhachev skorzystał z zabronionego dożylnego nawadniania. Określił go mianem oszusta, nie szczędząc mu też kilku innych niecenzuralnych określeń.

Tymczasem na profilu dagestańskiego mistrza w mediach społecznościowych pojawiło się właśnie prześmiewcze nagranie.

– Australio, jesteście wkurzeni? – napisał Islam obok poniższego filmu. – Ale mówiłem wam, że tak będzie.

Czy powyższy wpis ma jakikolwiek związek z oskarżeniami Hookera? Tego nie wiadomo.

Kilka lat temu za zabronione w Polityce Antydopingowej UFC dożylne nawadnianie Paulo Costa został zawieszony na sześć miesięcy. Co ciekawe, wyników jego walk, przed którymi dopuścił się tego procederu – zwycięstw z Oluwale Bamgbose i Johnnym Hendricksem – nie zmieniono.Tylko półroczne zawieszenie Brazylijczyka było jednak wynikiem znaczącej pomocy, jakiej udzielił on w toku śledztwa Amerykańskiej Agencji Antydopingowej. Naruszenie Polityki UFC poprzez zastosowanie dożylnego nawadniania podlega karze dwóch lat zawieszenia.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button