UFC

Odnaleziono szczątki córki Waltera Harrisa

Tragicznie zakończyły się poszukiwania pasierbicy Waltera Harrisa, której szczątki zostały odnalezione w mieście Shorter w stanie Alabama.

Wszystko wskazuje na to, że szczątki 19-letniej Ani Haley Blanchard – pasierbicy walczącego w wadze ciężkiej UFC Waltera Harrisa – zostały właśnie znalezione.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Potwierdzam, że w Macon County przy drodze numer dwa zostały znalezione ludzkie szczątki i mamy mocny powód, aby sądzić, że należą do Ani Blanchard.

– powiedziała w rozmowie z People.com rzecznik policji Brand Hugh.

Wcześniej aresztowano dwóch mężczyzn, którym postawiono zarzuty porwania – 35-letniego Antwaina Fishera i 29-letniego Ibraheema Yazeeda. Nie są oni anonimowi dla amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości. Fisher został w 2005 roku skazany za morderstwo, natomiast Yazeed był na zwolnieniu warunkowym za usiłowanie morderstwa – był także w przeszłości skazany za porwanie i rabunek.

Aniah Blanchard była poszukiwana od miesiąca. Ostatnio była widziana 23 października w sklepie w Auburn w stanie Alabama. Nagrania z kamery przemysłowej w tymże sklepie uchwyciły też tego wieczoru wspomnianego Yazeeda. Wedle świadków, oprawca miał siłą zmusić dziewczynę do wejścia do samochodu.

Jak donosi ESPN.com, szczątki 19-latki zostały odnalezione dzięki informacjom, jakie ostatnio uzyskali śledczy. Znajdowały się w lesie, niedaleko drogi.
Walter Harris dwa tygodnie temu wycofał się z walki z Alistairem Overeemem, do której miało dojść 7 grudnia w Waszyngtonie.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button