Liga Bukmachera

Nowy format Ligi Bukmachera – startujemy!

Rozpoczynamy pierwszą edycję Ligi Bukmachera w nowym roku – ze zmodyfikowanym formatem!

Wspólnie z naszym partnerem, zakładami bukmacherskimi UNIBET, w nowy rok wchodzimy ze zmodyfikowanym formatem Ligi Bukmachera!

W nowym formacie nagradzamy graczy po każdej gali UFC! Innymi słowy, odchodzimy od miesięcznych edycji, w których na koniec miesiąca wyłanialiśmy zwycięzcę. Teraz po każdej gali najlepszy gracz otrzyma 300 lub 400 PLN (przed galą będzie zaznaczone, o ile gramy) bonusu na swoim koncie na UNIBET

*****

Jeśli nadal nie macie konta na UNIBET, zapraszamy do założenia go TUTAJ. Jest ono niezbędne, aby odebrać nagrody. (Jeśli nie widzicie linka, prosimy o dezaktywację AdBlocka)

*****

Czym jest Liga Bukmachera i jak w nią grać?

Zasady rozgrywek w Lidze Bukmachera są proste – korzystając ze specjalnie przygotowanej aplikacji, każdy gracz otrzymuje wirtualne 50 PLN i jego celem jest stawiać na walki UFC, by zarobić jak najwięcej. Zwycięża ten gracz, który zarobi najwięcej wirtualnych pieniędzy na każdej gali.

Jak dołączyć do zabawy?

Wszyscy gracze, którzy brali już udział w poprzednim sezonie Ligi Bukmachera albo w Typerze MMA (który korzysta z tej samej aplikacji), mogą już teraz zalogować się i obstawiać pierwsza walki gali UFC Fight Night 103 – logujemy się TUTAJ.

Jeśli natomiast nie braliście jeszcze udziału w Lidze Bukmachera ani Typerze MMA, prosimy zarejestrować się W TYM MIEJSCU.

W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją / logowaniem, piszcie na [email protected] – pomożemy!

Do zabawy można dołączyć w każdym momencie!

A zatem?

Grałeś już w poprzednim sezonie? Zaloguj się tutaj.

To Twój pierwszy raz z Ligą Bukmachera lub Typerem MMA? Zarejestruj się w tym miejscu.

Nadal nie masz konta na UNIBET – załóż je

TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Powiązane artykuły

Back to top button