UFC

Nikita Krylov vs. Francimar Barroso oraz Yan Cabral vs. Reza Madadi na UFC w Rotterdamie

Nikita Krylov zmierzy się z Francimarem Barroso a Yan Cabral z Rezą Madadim na gali UFC Fight Night 87.

Gala UFC Fight Night 87, która odbędzie się 8 maja w Rotterdamie, została wzbogacona o dwa nowe zestawienia.

W kategorii lekkiej przeplatający zwycięstwa z porażkami – ostatnio przegrał w październiku zeszłego roku z Johnnym Casem – brazylijski specjalista od parteru Yan Cabral (12-2) stanie do walki z Szwedem o irańskich korzeniach Rezą Madadim (13-4), który po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej odsiadką powrócił do oktagonu w październiku zeszłego roku, przegrywając z Normanem Parkiem.

Obaj zawodnicy to grapplery, choć niewątpliwie większe szlif w płaszczyźnie chwytanej posiada Brazylijczyka. Problem w tym, że siła, kondycja oraz najprawdopodobniej stójka oraz zapasy należeć będą do Madadiego, który – jeśli nie da się obalić – powinien mieć przewagę.

Drugie zestawienie, które trafiło na kartę rotterdamskiej gali UFC Fight Night 87, odbędzie się w kategorii półciężkiej. Rozpędzony serią trzech zwycięstw – ostatnie zanotował w sierpniu ubiegłego roku, poddając Marcosa Rogerio de Limę – Ukrainiec Nikita Krylov (19-4) zmierzy się ze znajdującym się na fali dwóch wygranych Brazylijczykiem Francimarem Barroso (18-4), który w ostatnim występie, w styczniu tego roku, wypunktował Elvisa Mutapcica.

Krylov będzie miał po swojej stronie warunki fizyczne i najprawdopodobniej mimo wszystko stójkę, bowiem Brazylijczyk na nogach jest mocno przewidywalny, nieustannie atakując prawym sierpem z pełną mocą, drenując tym samym szybko swój pasek energii.

Aktualna rozpiska UFC Fight Night 87:

265 lbs: Alistair Overeem (40-14) vs. Andrei Arlovski (25-11)
265 lbs: Stefan Struve (26-8) vs. Antonio Silva (19-8-1)
205 lbs: Nikita Krylov (19-4) vs. Francimar Barroso (18-4)
155 lbs: Yan Cabral (12-2) vs. Reza Madadi (13-4)

Powiązane artykuły

Back to top button