„Nieustannie nad tym pracuję” – Conor McGregor zabrał głos po opuszczeniu więzienia


Bawiący w Miami Conor McGregor zabrał w mediach społecznościowych głos po tym, jak na kilka godzin trafił za kraty.

Conor McGregor zdecydowanie nie rozdzierał szat po wyjściu zza krat w Miami. Po wszystkim Irlandczyk opublikował w mediach społecznościowych dwa wpisy.

W pierwszym przedstawił zdjęcie z momentu aresztowania, na którym nie sprawa wrażenia szczególnie przejętego całą sytuacją.

Natomiast w drugim wpisie zwrócił się z krótkim przesłaniem do fanów.

Cierpliwość jest cnotą tego świata, nad którą nieustannie pracuję. Szczerze kocham swoich fanów. Dziękuję wam wszystkim ❤️
Niewykluczone, że Notorious nawiązuje w ten sposób do okoliczności, w jakich doszło do incydentu, w następstwie którego został aresztowany.

Opuściwszy jeden z nocnych klubów w Miami po godzinie 5 rano, Irlandczyk nie okazał bowiem cierpliwości, wytrącając próbującemu zrobić mu zdjęcie mężczyźnie telefon z ręki. Następnie zdeptał aparat, zabrał i oddalił się. Wieczorem tego samego dnia został aresztowany.

W areszcie Irlandczyk spędził kilka godzin, następnie wychodząc na wolność po wpłaceniu $12,5 tys. kaucji.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply