Conor McGregor opuścił areszt – VIDEO

Conor McGregor wpłacił kaucję i opuścił areszt w Miami, gdzie trafił za zniszczenie i zabranie telefonu mężczyzny, który próbował zrobić mu zdjęcie.

Kilka godzin temu gruchnęły wieści o aresztowaniu Conora McGregora, który wczesnym rankiem przed jednym klubów w Miami miał zniszczyć i zabrać telefon komórkowy próbującego zrobić mu zdjęcie mężczyzny.
Irlandczyk w rezultacie trafił za kraty pod zarzutem kradzieży z użyciem siły. Jak jednak donosi CBS4 Miami, w areszcie spędził tylko kilka godzin, bo szybko wpłacono ustaloną na $12,5 tys. kaucję.

Poniżej nagranie z opuszczenia więzienia przez McGregora.

Notorious miał sporo szczęścia, bo kilka dni temu końca dobiegło jego zawieszenie za zeszłoroczny atak na autobus w Brooklynie.

Z kolei zawieszenie Irlandczyka za awantury po gali UFC 229 dobiega końca 8 kwietnia. Od kilku miesięcy spekulowano o jego potencjalnej walce z Donaldem Cerrone, ale sprawa jest już nieaktualna. Sternik UFC Dana White stwierdził, że Irlandczyk powróci do oktagonu prawdopodobnie jesienią.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply