UFC

Nieprawdopodobny obrotowy łokieć! Brunno Ferreira spektakularnie znokautował Dustina Stoltzfusa na UFC Louisville!

Brunno Ferreira popisał się mocnym kandydatem do nokautu roku, obrotowym łokciem ścinając Dustina Stoltzfusa.

Rzeźniczo jak zawsze usposobiony Brunno Ferreira (12-1) popisał się spektakularnym nokautem na Dustine Stoltzfusie (15-6) podczas gali UFC Fight Night w Louisville.

Stoltzfus od początku walki wywierał delikatną presję, podczas gdy Ferreira hasał do boków, czając się na potężne bomby. Kilkoma w końcu wystrzelił, ale Stoltzfus nie tylko ich uniknął, ale też odpowiedział własnymi ciosami.

Naruszywszy nawet w końcu Brazylijczyka, Amerykanin przeniósł walkę do parteru. Ferreira większej krzywdy zrobić sobie jednak z pleców nie dał, pracując nad powrotem na nogi. Stoltzfus zaatakował balachą na kolano, ale Brazylijczyk wydostał się.

W stójce jednak to Amerykanin nacierał, nieźle pracując ciosami prostymi. Wydawało się, że przejmuje powoli stery walki w swoje ręce – nawet bowiem, gdy Ferreira trafiał bombami, Stoltzfus niewiele sobie z tego robił. Do czasu jednak…

Ferreira w wymianie okrutnie naruszył w końcu rywala obrotowym łokciem. Stoltzfus okrutnie się zachwiał, salwując się ucieczką. Brazylijczyk czuł już jednak krew, rzucając się wściekle na przeciwnika. Zasypał go gradem uderzeń, te na korpus przeplatając z tymi na głowę. Poszukiwał też latających kolan.

Stoltzfus utrzymywał się jednak na nogach, chociaż nadal nie potrafił okiełznać szalejącego błędnika. W końcu Ferreira zamknął go na ogrodzeniu, gdzie… Znów zaatakował obrotowym łokciem! I to jak! Trafił idealnie, ścinając go z nóg! Amerykanin wrócił co prawda na górę, ale ledwie był w stanie utrzymać równowagę. Sędzia przerwał zawody.

31-letni Brazylijczyk odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu, a jego bilans walk pod sztandarem UFC wynosi 3-1. Ferreira podtrzymał też nieprawdopodobną statystykę – żadna z trzynastu walk, jakie stoczył, nie wyszła poza pierwszą rundę.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button