RCC Boxing PromotionsRosyjskie MMA

Niepokonany Ivan Shtyrkov poskręcał Thiago Silvę – VIDEO

Uralski Hulk nadal niepokonany! Ivan Shtyrkov odniósł prawdopodobnie najcenniejsze zwycięstwo w karierze, podczas gali RCC 5 podając Thiago Silvę.

Ivan Shtyrkov (16-0-1) obronił nieskazitelny rekord, w co-main evencie gali RCC 5 w Jekaterynburgu pokonując weterana UFC Thiago Silvę (21-8).
Shtyrkov od początku walki polował na ostre sierpy. Obaj wymienili się kopnięciami na korpus, po czym Rosjanin serią krótki uderzeń skrócił dystans, poszukując obalenia – i sfinalizował je, kładąc Brazylijczyka na plecach. Silva wił się i harował jak zły, aby wrócić na nogi, ale zainkasował kilka uderzeń. Na chwilę przeniósł walkę do góry, ale Uralski Hulk szybko dopadł go i ponownie cisnął na deski. Tam pracował z góry, kontrolując Silvę. Brazylijczyk próbował wracać na nogi, poszukał trójkąta, doprowadził do kotłowaniny, ale oddał rękę Rosjaninowi, co ten skrupulatnie wykorzystał, zmuszając reprezentanta Kraju Kawy do natychmiastowego klepania.

https://twitter.com/Jolassanda/status/1073985463785058304

Jest to prawdopodobnie ostatnia walka Ivana Shtyrkova pod sztandarem RCC. Jak wieść gminna niesie, pragnie teraz rozpocząć nowy rozdział swojej kariery – niewykluczone, że w Ameryce.

*****

Typowanie UFC on FOX 31 – Lee vs. Iaquinta II

Powiązane artykuły

Back to top button