KSWPolskie MMA

Niecodzienna obietnica! Phil De Fries apeluje o zestawienie z Mariuszem Pudzianowskim i jest gotowy ułatwić Polakowi walkę!

Rozdający od lat karty w wadze ciężkiej Phil De Fries zwrócił się do KSW z prośbą o zestawienie walki z Mariuszem Pudzianowskim i nowy kontrakt.
Nie zasypia gruszek w popiele dominant wagi ciężkiej KSW Phil De Fries, który haruje jak zły, aby dostać kasowe zestawienie z Mariuszem Pudzianowskim, opromienionym efektownym zwycięstwem przez nokaut z Michałem Materlą w daniu głównym łódzkiej gali KSW 70.

Od czasu wiktorii Pudziana brytyjski mistrz na różne sposoby stara się skusić Polaka do walki, wszystko to utrzymując w żartobliwym tonie, vide przykład poniżej.
W sobotni wieczór rozpędzony serią dziewięciu zwycięstw i mogący pochwalić się aż sześcioma obronami tronu Brytyjczyk ponownie zaapelował o zestawienie z Mariuszem Pudzianowskim. Tym razem spróbował zachęcić byłego strongmana do walki poprzez złożenie konkretnej obietnicy…

– No jazda, zróbmy tę walkę – napisał na Instagramie. – Jeśli KSW zaproponuje mi przyjemniejszy kontrakt, uścisnę dłoń Pudzianowi i na swój honor obiecam, że nie poszukam obalenia. Dam fanom to, czego pragną.– Wyłącznie szacunek dla Pudziana, ale lubię mieć furę pieniędzy. Haha, możliwe, że wypiłem dzisiaj piwo lub dwa.

Od czasu wiktorii Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą na nadwiślańskiej scenie huczy o jego zestawieniu z Mamedem Khalidovem, którym zainteresowania nie ukrywają szefowie KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski.

Rzecz jednak w tym, że kilka dni temu Czeczen stwierdził, że nie widzi możliwości zorganizowania takiej walki – a to z uwagi na bliskie relacje łączące go z czeczeńskimi trenerami Mariusza Pudzianowskiego, Arbim Shamaevem i Anzorem Azhievem.
Czy 45-letni Pudzian byłby gotów na pójście w bitewne tany z brytyjskim mistrzem? Jego trenerzy nie mają wątpliwości, że byłby w stanie pokonać Phila De Friesa, a Martin Lewandowski stwierdził niedawno, że Pudzian takiego zestawienia nie wyklucza.

Wiele wskazuje jednak na to, że kolejnym rywalem Brytyjczyka będzie jednak Ricardo Prasel, który w starciu postrzeganym jako eliminator pokonał podczas gali KSW 70 Daniela Omielańczuka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button