„Każdego da się zastąpić”- Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz rozstają się z KSW

Wraz ze zmianą platformy przez KSW do zmiany dojdzie też w obsadzie komentatorskiej – Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz nie będą już komentować gal polskiego giganta.
Dzisiaj nadwiślańską sceną MMA lotem błyskawicy obiegły doniesienia o zakończeniu 17-letniej współpracy pomiędzy organizacją KSW i telewizją Polsat. Polski gigant przenosi się na nową nad Wisłą platformę streamingową, Viaplay.
Nie było natomiast wiadomo, kiedy dojdzie do zapowiadanej zmiany, ale… Wieloletni zawodnik i komentator KSW Łukasz Jurkowski zdradził właśnie, że już najbliższa gala organizacji należącej do Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego – zaplanowana na 18 grudnia w Gliwicach KSW 65 z Mamedem Khalidovem i Roberto Soldiciem w rolach głównych – nie będzie transmitowana we współpracy z Polsatem. Na to przynajmniej wskazuje poniższy wpis Jurasa w mediach społecznościowych.

– Jako że coraz głośniej o przejściu KSW z Polsatu do platformy Viaplay, czas napisać to oficjalnie – zaczął Juras. – Janisz&Juras rozstają się z organizacją i nie skomentujemy już najbliższej grudniowej gali. Takie życie. Dziękujemy za tyle lat wspólnej zabawy i życzę powodzenia następnym.

– Każdego da się zastąpić i za kilka gal przyzwyczaicie się do nowych głosów. My pozostajemy przy UFC, FEN, Babilon MMA i wielu innych. Kusi też, aby spróbować futbol.Szczegóły współpracy KSW i Viaplay spowite są póki co mgłą tajemnicy. Nie wiadomo, kto zastąpi duet Juras & Janisz na stanowiskach komentatorskich. Nie wiadomo, w jaki sposób finalny odbiorca będzie miał możliwość oglądać gale polskiego potentata – czy będą dostępne w formie miesięcznego abonamentu, osobno czy może w systemie mieszanym.

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy najprawdopodobniej 22 listopada przy okazji organizowanej przez KSW konferencji prasowej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

4 Comments

 1. Konewa

  20 listopada 2021 at 17:59

  Coooo?!!! Nieeeee!!! KSW bez Jurasa to jak…. no dobra brak mi jakiegoś fajnego porównania, po prostu słaba sytuacja.

 2. czungumangu

  20 listopada 2021 at 22:08

  szkoda, akurat jruas = kaw

 3. bulizzor

  21 listopada 2021 at 20:11

  Jurasa szkoda, ale Janisza to nigdy nie trawiłem.

 4. Kroganin

  22 listopada 2021 at 17:33

  Nie trawiłem obu, dobrze że już ich nie będzie.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply