UFC

„Nie miałbym nic przeciwko, żeby zarobić grube siano za spuszczenie mu wpie*dolu” – dwóch rywali na oku Jorge Masvidala

Były dwukrotny pretendent do złota wagi półśredniej UFC Jorge Masvidal wskazał dwa najsensowniejsze zestawienia na swój powrót.
Demolując w 2019 roku kolejno Darrena Tilla, Bena Askrena i Nate’a Diaza, zaprawiony już w bojach Jorge Masvidal wyrósł na jedną z największych gwiazd UFC, zarabiając też furę pieniędzy.

Trzy ostatnie lata okazały się jednak dla Ulicznika z Miami wyjątkowe chude, przynajmniej pod kątem sportowym. W 2020 roku we wziętym w zastępstwie mistrzowskim starciu po bezbarwnym widowisku uległ Kamaru Usmanowi na punkty, by rok później w rewanżu paść pod ciosami Nigeryjczyka.
Powróciwszy do akcji marcu tego roku, w ociekającym złą krwią starciu oktagon Jorge Masvidalem pozamiatał zapaśniczo jego dawny przyjaciel, a obecnie zaciekły wróg Colby Covington.

Jakby tego było mało, kilka miesięcy temu Gamebred zaatakował Chaosa na ulicy, za co teraz odpowiada przed wymiarem sprawiedliwości.

Kiedy powróci do akcji i z kim najchętniej skrzyżowałby rękawice? O to realizującego się teraz także w roli promotora Ulicznika z Miami zapytano w najnowszym wywiadzie, jakiego udzielił portalowi MMAFighting.com.

– Najwięcej sensu ma zestawienia z tą małą pizdą Conorem – powiedział Jorge. – Nie miałbym nic przeciwko, aby przytulić grube siano za spuszczenie wpierdolu temu karłowi. Nie wiem, czy do tego dojdzie.– Gilbert (Burns) też ma sens, ale Leon (Edwards) wyzywa mnie na lewo i prawo, opowiadając, że chce bronić pasa w starciu ze mną. Jazda. Polecę do Anglii, żeby znowu skopać ci dupę.

– Te dwie walki są więc na czele, jeśli mam być szczery. Owszem, chcę walczyć z Gilbertem, ale czy dojdzie do tego w tym roku, czy w przyszłym roku, tego nie wiem.

– Muszę się najpierw trochę podleczyć. Ponadto, nie żebym brzmiał jak pesymista, ale mam też pewne problemy prawne. Jak wiemy, muszę się nimi zająć i się z nimi uporać, a potem od razu wracam na miejsce zbrodni. Teraz jednak próbują załatwić mnie masą zarzutów. Postawili mi zarzuty trzech poważnych przestępstw. Masa gówna. Muszę się więc najpierw tym zając, a potem wracam do rozłupywania twarzy.
Wspomniany Gilbert Burns ostatnimi czasy regularnie ponawia wyzwania pod adresem reprezentanta ATT. Podobnie rzecz ma się z Leonem Edwardsem, który jednak póki co musi skupić się na mistrzowskim rewanżu z Kamaru Usmanem, do którego dojdzie już za dwa tygodnie.

Jeśli natomiast Amerykanin czeka na powrót Conora McGregora, będzie zmuszony uzbroić się w cierpliwość. Teraz Irlandczyk skupia się bowiem na karierze w Hollywood, gdzie wystąpi w jednej z głównych ról w remake’u filmu Wykidajło.

Cały wywiad poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button