„Następnym razem jadę” – Janikowski, Materla, Wrzosek i inni reagują na zdjęcie Gamrota z Masvidalem, Poirierem

Mateusz Gamrot opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie po treningach w ATT z Jorge Masvidalem czy Dustinem Poirierem, które odbiło się dużym echem na polskiej scenie.

Mistrz kategorii piórkowej i lekkiej KSW – zdaniem niektórych i swoim własnym: były – Mateusz Gamrot od kilku dni przebywa na Florydzie, gdzie szlifuje formę w American Top Team.

Póki co nie wiadomo co prawda, czy Gamer sposobi się do jakiegoś pojedynku – w ostatnich dniach było głośno o potencjalnym starciu z tymczasowym mistrzem 66 kilogramów Salahdinem Parnasse – ale dzięki mediom społecznościowym można śledzić poczynania kudowianina w ATT. A przynajmniej ich namiastkę.

W pierwszym dniu nasz polski zawodnik pracował z byłym tymczasowym mistrzem wagi lekkiej UFC Dustinem Poirierem, który zresztą nie ukrywał zadowolenia z wspólnych treningów.

O drugim dniu pobytu kudowianina w ATT niewiele wiadomo, ale… Poniższa fotografia opublikowana na profilu klubu nie pozostawia wątpliwości – Gamer wziął się za bary z Renato Moicano – czołowym piórkowym UFC, który obecnie sposobi się do marcowego debiutu w kategorii lekkiej naprzeciwko Damira Hadzovica.

We wtorek natomiast Mateusz Gamrot miał okazję szlifować umiejętności pod okiem trenera Mike’a Browna z dzierżącym pas Najostrzejszego Skurwiela Jorge Masvidalem, słynącym z rzeźnickiego stylu walki i mającym za sobą udany debiut w Bellatorze Sabahem Homasim, niepokonanym (bilans 22-0!) Yaroslavem Amosovem oraz ponownie Dustinem Poirierem.
Z kim konkretnie sparował Polak i jak wyglądały sparingi – nie wiadomo.

Zdjęcie opublikowane przez Mateusza Gamrota w tak doborowym towarzystwie odbiło się sporym echem wśród polskich zawodników, którzy umieścili pod nim swój komentarz.

Michał Materla

Mega skład ! Przybij „v” BMF z Polski 👊😊

Damian Janikowski

Następnym razem jadę 💪💪

Marcin Wrzosek

Konkretna ekipka💪☠️

Piotr Niedzielski

Bardzo mocna banda 💪🏻👊🔥

Łukasz Kopera

Grubo🔥🔥🔥

W tym tygodniu na maty American Top Team wraca natomiast zawodnik, który przy okazji ostatniej wizyty Mateusza Gamrota na Florydzie sprawił mu najwięcej problemów w aspektach zapaśniczych – Colby Covington.Kudowianin przyznał wówczas, że sparingi z Chaosem były niezwykle wymagające – i z tego zresztą powodu bardzo przypadły mu do gustu.

Rzecz jednak w tym, że powracający do treningów po porażce z Kamaru Usmanem były tymczasowy mistrz 170 funtów jest mocno skonfliktowany zarówno z Jorge Masvidalem, jak i z Dustinem Poirierem. Nie do końca wiadomo zatem, czy Gamer będzie tym razem miał sposobność spróbować się z nim na macie – tym bardziej, że Ulicznik z Miami niedawno przekonywał, że Chaos od dłuższego już czasu trzyma się z dala od głównej grupy, trenując w odosobnieniu.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Też chcemy rewanżu, ale najpierw…” – ojciec Khabiba reaguje na wiktorię Conora, żąda astronomicznej gaży za rewanż

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply