Bez kategoriiKSWPolskie MMA

„Największa organizacja na świecie psuje mi te szyki” – Martin Lewandowski szczerze o rozmowach z Roberto Soldiciem

Współdowodzący KSW Martin Lewandowski zaprzeczył, jakoby Roberto Soldić przedłużył kontrakt z polskim gigantem.
Podwójny mistrz KSW Roberto Soldić, któremu w dobiegającym w lipcu końca kontrakcie z KSW pozostała jeszcze jedna li tylko walka, zamieścił niedawno w mediach społecznościowych wpisy sugerujące, że doszedł do porozumienia z polskim gigantem w temacie dalszej współpracy.

Okazuje się jednak, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Opowiedział o tym współwłaściciel KSW Martin Lewandowski w wywiadzie, jakiego udzielił Adrianowi Węgierskiemu z MMA.pl.
– Po pierwsze powiem tak: Roberto i jego przyszłość w KSW jeszcze nie jest taka pewna – powiedział. – On tam rzeczywiście… Zresztą parę osób mnie o to pytało. Mówię: nie, słuchaj, tak rzeczywiście można było zinterpretować (jego wpisy), ale prawda jest taka, że nie mamy podpisanego kontraktu. Największa organizacja na świecie psuje mi te szyki – czyli UFC. Muszę jeszcze chwilę poczekać na ich decyzje, całego UFD Gymu.

Nie jest żadną tajemnicą, że chorwacki rębajło ma na stole oferty od wszystkich największych organizacji MMA na świecie. Martin Lewandowski ocenił jednak kilka dni temu, że tak naprawdę jedynym realnym rywalem KSW w walce o dalsze bitewne usługi Robocopa jest tylko UFC.

Zapytany z kolei, jaka przyszłość czeka Soldicia w KSW, jeśli ostatecznie obie strony dojdą do porozumienia, Lewandowski wskazał kilka opcji, nie ukrywając jednak, która jest najbardziej realna.– Jeżeli rzeczywiście Roberto zostanie z nami, to myślę, że ta walka w kategorii półciężkiej będzie kolejną – zapowiedział. – Oczywiście jeśli wszystko potoczy się zgodnie z moimi założeniami.

– Rematch z Mamedem Khalidovem jak wróci i wydobrzeje na tyle, że rzeczywiście uznamy, że ta walka nie niesie ze sobą żadnego zagrożenia.
– W półśredniej? Mam wrażenie, że każdy z półśredniej wyzywa Roberto teraz, ale wiadomo, kto stoi w pierwszej kolejności. Jest więc w czym wybierać, jeśli chodzi o walki dla Roberto. Nie obawiam się tego. Wszystkie z nich będą turbo atrakcyjne.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button