KSWPolskie MMA

„Kur*a mać” – Roberto Soldić opublikował zagadkowe wpisy! Zostaje w KSW?

Trzęsący nad Wisłą kategoriami półśrednią i średnią Roberto Soldić opublikował tajemnicze wpisy, które mogą sugerować, że podjął decyzję w sprawie swojej sportowej przyszłości.
Tydzień temu menadżer podwójnego mistrza KSW Roberto Soldicia Ivan Dijaković spotkał się z Martinem Lewandowskim celem omówienia warunków dalszej – potencjalnej – współpracy.
Chorwackiemu rzeźnikowi w kontrakcie z polskim gigantem została już bowiem jedna li tylko walka. Umowa dobiega natomiast końca już w lipcu tego roku. Obie strony zasiadły zatem przed tygodniem do targów, przedstawiając swoje oczekiwania i propozycje.

Póki co nie wiadomo, jak zakończyły się rozmowy, bo obie strony nabrały wody w usta. Jednak w poniedziałek coś drgnęło… Na profilu Roberto Soldicia w mediach społecznościowych – a konkretnie na Instagram Stories – pojawiło się bowiem kilka dających do myślenia wpisów.

Chorwat opublikował grafikę, na której goni autobus, będąc bliskim jego dogonienia. W ostatniej chwili autobus jednak przyspiesza i Chorwat zostaje z pustymi rękami. Grafikę tę podsumował słowami „kurwa mać”. Czy chodziło o pogoń za UFC?

Na tym jednak nie koniec.Na kolejnym obrazku Robocop zasugerował gotowość do stoczenia kolejnej walki, pytając, „kto następny”. Na następnym opublikował z kolei dalej zdjęcie z Martinem Lewandowskim, do którego dodał z ikoną uściśniętych dłoni.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Wreszcie na koniec Roberto opublikował też grafikę z aktualnymi rankingami w kategoriach półśredniej i średniej, na tronach których zasiada. Czy w ten sposób rozważa, z kim stoczyć kolejny pojedynek?
Nie jest żadną tajemnicą, że Chorwat ma na stole oferty z największych organizacji MMA na świecie – UFC, PFL, ONE Championship. W ostatnich tygodniach nie ukrywał, że kluczowe będą dla niego pieniądze.

27-latek walczy nad Wisłą od 2017 roku. Wygrał osiem z dziewięciu walk, jakie dotychczas stoczył w KSW, w tym siedem przez nokauty. Ostatnio był widziany w akcji w grudniu zeszłego roku, brutalnie nokautując Mameda Khalidova i tym samym przejmując tron wagi średniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 4

Dodaj komentarz

Back to top button