„Musisz teraz przygarnąć wszystkich muszych” – Conor McGregor reaguje na rozwiązanie kategorii muszej UFC


Conor McGregor obwinił szefującego azjatyckiemu gigantowi ONE Championship Chatriego Sotyodtonga o zamknięcie dywizji muszej UFC.

Były mistrz kategorii piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor zabrał niespodziewanie głos na temat planów rozwiązania kategorii muszej amerykańskiego giganta.

Teraz musisz przygarnąć wszystkich muszych, którzy zostali zwolnieni, Chatri.
Gadasz o tych wszystkich sztukach walki i szacunku, a twoja chciwość bezpośrednio doprowadziła do tego, że połowa dywizji straciła szansę na zapewnienie utrzymania swoim rodzinom. Okaż trochę szacunku, Chatri Sityodtong. Zatrudnij dywizję.
Chatri Sityodtong jest szefem azjatyckiej organizacji ONE Championship, która zakontraktowała przed kilkoma dniami byłego dominatora kategorii muszej UFC Demetriousa Johnsona w ramach wymiany za Bena Askrena.

Wygląda na to, że Irlandczyk uważa, że transfer ten doprowadził do zamknięcia 125-funtowej dywizji w UFC.

Wczoraj gruchnęły doniesienia o definitywnym rozwiązaniu kategorii muszej oraz walce mistrza Henry’ego Cejudo z zasiadającym na tronie 135 funtów TJ-em Dillashawem. O rozstaniu z organizacją poinformowali też dwaj zawodnicy – Jarred Brooks i Jose Torres. Ten pierwszy w mowie pożegnalnej nie oszczędził nawet… Mariusza Pudzianowskiego.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *