KSWPolskie MMA

„Motywacja się podwoiła!” – kapitalna forma Kołeckiego przed niedoszłą walką z „Jurasem” (VIDEO)

Szymon Kołecki opublikował krótkie nagranie, na którym zaprezentował swoją formę przed niedoszłym starciem z Łukaszem Jurkowskim.

Do akcji Szymon Kołecki miał powrócić w sierpniu, w walce wieczoru gali KSW 54 krzyżując pięści z Łukaszem Jurkowski.

Jednak kilka dni temu dwukrotny medalista olimpijski – złoty i srebrny – w podnoszeniu ciężarów poinformował, nie ukrywając rozgoryczenia i rozczarowania, że Juras wycofał się z walki. Kołecki stwierdził, że doszło do tego na dzień przed planowanym oficjalnym ogłoszeniem pojedynku, a powodem miał być niewielki jakoby uraz Jurkowskiego.

Do słów krytyki ze strony niedoszłego rywala odniósł się szybko Juras. Stwierdził, że natłok obowiązków i uraz nie pozwoliły mu na odpowiednie przygotowanie do walki, zapowiadając jednocześnie, że dojdzie do niej jesienią.

Tymczasem w sobotę Szymon opublikował w mediach społecznościowych krótkie nagranie, prezentując swoją formę i krótko podsumowując fiasko sierpniowego zestawienia z Łukaszem.

(pisownia oryginalna)

Przygotowaną formę można o kant …. potłuc !!!😠👻👹 Ale zrobię jeszcze lepszą!!! Motywacja się podwoiła !!! 👊👊👊

Kiedy i czy dojdzie do walki Kołeckiego z Jurkowskim? Póki co nie wiadomo. Wydaje się jednak, że obaj nadal znajdują się na kursie kolizyjnym.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Pie*doliłem trzy po trzy” – Marcin Wrzosek kaja się za swoje słowa, przeprasza Borysa Mańkowskiego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button