Mikołaj Różański rozbity w Petersburgu przez Vadima Nemkova

Mikołaj Różański nie miał nic do powiedzenia w starciu z mocnym Rosjaninem Vadimem Nemkovem na gali Fight Nights 50.

Mikołaj Różański (4-2) przegrał z Vadimem Nemkovem (6-2) na gali Fight Nights 50 w Petersburgu.

Rosjanin był od początku aktywniejszy, atakując przede wszystkim krótkimi kombinacjami bokserskimi. Raz po raz kąsał Polaka lewym prostym, a nawet ich seriami, dokładając do nich co jakiś czas prawy sierpowy lub podbródkowy. Niespełna dwie minuty po rozpoczęciu walki przewrócił Różańskiego, przez kilkadziesiąt sekund obijając go z góry, ale nie wchodząc do gardy. Gdy walka wróciła do stójki, Polak był już wyraźnie zmęczony i poobijany. Broniąc się desperacko na siatce, przyjmował jednak cios za ciosem, zupełnie nie znajdując odpowiedzi na agresywnego i precyzyjnego Nemkova. Wkrótce nie był już w stanie przyjmować dalszych ciosów i padł na deski – w końcu sędzia zlitował się nad nim.

Tym samym seria trzech kolejnych zwycięstw Polaka dobiega końca, a Rosjanin podnosi się po dwóch ostatnich porażkach pod banderą RIZIN FF.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply