UFC

Mike Perry vs. Yancy Medeiros na UFC 226

Starcie w kategorii półśredniej pomiędzy Mike’iem Perrym i Yancym Medeirosem zostało oficjalnie dodane do rozpiski lipcowej gali UFC 226.

Krwawo zapowiadająca się jatka pomiędzy dwoma lubującymi się w ostrych wymianach zawodnikami – Mike’iem Perrym (11-3) i Yancym Medeirosem (15-5) – została dodana do zaplanowanej na 7 lipca w Las Vegas gali UFC 226. O zestawieniu poinformował portal ReviewJournal.com, a kilka minut później zostało ono oficjalnie ogłoszone przez organizatorów.
Wygrawszy cztery z pierwszych pięciu potyczek w oktagonie – wszystkie przez nokauty – Platynowy złapał zadyszkę. W grudniu ubiegłego roku został wypunktowany przez Santiago Ponzinibbio, by dwa miesiące później podczas gali UFC on FOX 28 zostać niespodziewanie porozbijanym przez gremialnie skreślanego Maxa Griffina.

Hawajczyk ostatniej walki również nie będzie wspominał miło – podczas tej samej gali został bowiem ustrzelony przez Donalda Cerrone i tym samym jego seria zwycięstw – z Seanem Spencerem, Erickiem Silvą i Alexem Oliveirą – zatrzymała się na trzech.

Trudno wskazać tutaj faworyta, ale wydaje się, że przewaga warunków fizycznych Medeirosa, jego twarda szczęka oraz przede wszystkim kondycja mogą stanowić argumenty przemawiające na jego korzyść. Z drugiej zaś strony, warto mieć jednak na uwadze, że defensywa Hawajczyka przed uderzeniami jest fatalna, podczas gdy Platynowy zdecydowanie ma czym uderzyć.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Mike Perry – 1.70
Yancy Medeiros – 2.05

Rozpiska UFC 226

Walka wieczoru

265 lbs: Stipe Miocic (18-2) vs. Daniel Cormier (18-1) – o pas mistrzowski

Pozostałe

205 lbs: Gokhan Saki (1-1) vs. Khalil Rountree (6-2)
135 lbs: Raphael Assuncao (26-5) vs. Rob Font (15-3)
170 lbs: Mike Perry (11-3) vs. Yancy Medeiros (15-5)

*****

Lowkin’ Talkin’ #18 – KSW 43 | UFC on FOX 29

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button