UFC

Mike Perry vs. Thiago Alves na UFC 215

Mike Perry dostał, czego chciał – podczas sierpniowej gali UFC 215 skrzyżuje rękawice z doświadczonym Thiago Alvesem.

Starcie w kategorii półśredniej między Mikem Perrym (10-1) i Thiago Alvesem (22-11) jest planowany na galę UFC 215, która odbędzie się 19 sierpnia, najprawdopodobniej w Seattle. O zestawieniu poinformował portal MMAFighting.com.
Platinum wygrał trzy z dotychczasowych czterech walk pod banderą UFC, wszystkie przez nokauty. Jego jedynym pogromcą był Alan Jouban, ale Perry powrócił po tym pojedynku na zwycięską ścieżkę, ubijając na kwietniowej gali UFC Fight Night 108 Jake’a Ellenbergera.

Zaprawiony w bojach Pitbull po dwóch z rzędu porażkach – przez nokaut z Carlosem Conditem i przez decyzję z Jimem Millerem – odbił się od dna, podczas gali UFC 210 w kwietniu pewnie wypunktowując Patricka Cote.

Obaj zawodnicy lubują się w walce w stójce, więc najprawdopodobniej czeka nas pojedynek kickbokserski. Perry jest agresywniejszy, uderza mocniej i będzie miał po swojej stronie przewagę warunków fizycznych, ale od strony technicznej i prawdopodobnie szybkościowej to Alves powinien rozdawać karty, co jak najbardziej może okazać się kluczowe dla losów pojedynku.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Mike Perry – 2.25
Thiago Alves – 1.60
Rozpiska UFC 215

170 lbs: Mike Perry (10-1) vs. Thiago Alves (22-11)
185 lbs: Hector Lombard (34-7-1) vs. Anthony Smith (27-12)

*****

Georges Saint-Pierre: „Dopiero co przybrałem na wadze, ale wiem, że Conor to duży gość”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button