GenesisPolskie MMA

Marcin Różalski wraca – powalczy na gołe pięści w ramach październikowej gali Genesis

Były mistrz kategorii ciężkiej KSW Marcin Różalski powróci do akcji w październiku, firmując swoim nazwiskiem debiutancką galę Genesis.

Wyjaśniła się tajemnicza zapowiedź wielkiego powrotu, która kilka dni temu za sprawą mediów społecznościowych KSW przetoczyła się przez nadwiślańską scenę MMA – i jednocześnie potwierdziły się spekulacje, iż chodzi o byłego mistrza wagi ciężkiej KSW Marcina Różalskiego.

Płocczanin powróci do akcji w październiku, walcząc pod sztandarem organizacji Genesis, gdzie walki toczone będą na gołe pięści – podobnie jak w ciepło przyjętej nad Wisłą Gromdzie. Ponadto w Polsce gale na gołe pięści organizują też Wotore – kickboxing z elementami parteru – oraz Krwawy Sport – kickboxing.

W klimatycznym nagraniu opublikowanym w czwartek Różal opowiedział o swoim powrocie i walce, która stanowi sens jego życia.

Niewiele wiadomo natomiast póki co o organizacji Genesis, za stworzenie której odpowiada współwłaściciel KSW Maciej Kawulski – od dawna nieukrywający, że rynek walk na gołe pięści uważa za interesujący.

Nie wiadomo, kto będzie przeciwnikiem Różala.

42-latek nie był widziany w akcji od kwietnia 2018 roku, gdy w formule kickbokserskiej pokonał jednogłośną decyzją sędziowską Petera Grahama pod sztandarem DSF Kickboxing. Ostatni pojedynek w formule MMA stoczył natomiast w maju 2017 roku, nokautując Fernandro Rodriguesa Jr. w ramach gali KSW 39 i tym samym sięgając po pas mistrzowski kategorii ciężkiej.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov wskazał pięciu najlepszych półciężkich na świecie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button