KSWPolskie MMA

Michał Michalski vs. Albert Odzimkowski na KSW 52

Albert Odzimkowski podpisał kontrakt z KSW, gdzie zadebiutuje podczas grudniowej gali KSW 52, mierząc się z Michałem Michalskim.

Pojedynek w kategorii półśredniej pomiędzy Albertem Odzinkowskim (11-3) i Michałem Michalskim (7-4) odbędzie się podczas zaplanowanej na 7 grudnia w Gliwicach gali KSW 52.

O zestawieniu poinformował menadżer Złotego, Artur Ostaszewski.

Debiutujący pod flagą KSW Odzimkowski znajduje się na fali trzech zwycięstw. W czerwcu tego roku powrócił do akcji po 2,5-letniej przerwie, podczas gali Armia Fight Night 6 szybko ubijając Krzysztofa Kułaka. Wcześniej natomiast, jeszcze w latach 2016-2017 pokonywał pod sztandarem FEN Oskara Somerfelda i Mateusza Strzelczyka.

Z kolei Michał Michalski wyszedłszy obronną ręką z czterech spośród pięciu walk, jakie stoczył dla FEN, w 2018 roku związał się z KSW. Dwóch pierwszych walk dla nowego wówczas pracodawcy miło wspominał jednak nie będzie. W debiucie przegrał bowiem wygraną walkę z Davidem Zawadą, by następnie w nieco ponad dwie minuty paść pod ciosami Krystiana Kaszubowskiego. Podczas kwietniowej gali KSW 48 odniósł jednak premierowe zwycięstwo, pokonując przez nokaut Savo Lazica.