Polskie MMA

Michał B. zatrzymany w Dzierżonowie – grozi mu nawet 10 lat

W Dzierżonowie aresztowano Michała B. – znanego polskiego zawodnika MMA.

Policja w Dzierżonowie wydawała komunikat o aresztowaniu 25-letniego mężczyzny, który posiadał 477 porcji marihuany i amfetaminy, środki odurzające w postaci tabletek oraz 4 krzewy konopi innych niż włókniste. Zatrzymany mężczyzna miał dopuścić się jeszcze innych przestępstw.

Zobacz także: McGregor szydzi z porażki Nurmagomedova, kasuje wpisy

Jak informuje portal MMANews.pl, chodzi o doskonale znanego w Polsce byłego zawodnika MMA Michała B. Udało nam się potwierdzić te informacje.

Wedle policyjnego komunikatu, mężczyzna 10 listopada zniszczył dwa samochody – w Dzierżonowie oraz Nowiźnie. Groził też pozbawieniem życia mieszkańcowi tamtejszego powiatu i jego rodzinie.

12 listopada trafił w ręce policji, a w miejscu jego zamieszkania znaleziono ponad 80 gramów marihuany, 15 gramów amfetaminy oraz blisko 7 gramów substancji psychotropowych w postaci tabletek. Zabezpieczono również 4 krzewy konopi innych niż włókniste.

Mężczyzna był już znany policjantom z Dzierżoniowa. Prowadzono wobec niego postępowania dotyczące uszkodzenia ciała oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Sąd Rejonowy w Dzierżonowie zadecydował o tymczasowym areszcie na trzy miesiące, aby zapewnić prawidłowy przebieg postępowania. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Michał B. rozpoczął zawodową karierę w 2014 roku, odnosząc osiem kolejnych zwycięstw i wyrastając na jednego z najbardziej perspektywicznych polskich średnich. Po raz ostatni był widziany w akcji w sierpniu ubiegłego roku, odnosząc najcenniejsze zwycięstwo w karierze – zadał pierwszą zawodową porażkę Szymonowi Kołeckiemu.

Kilka miesięcy temu niespodziewanie zakończył sportową karierę, której wznowienie – równie niespodziewanie – zapowiedział przed kilkoma dniami w mediach społecznościowych.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Jan Błachowicz vs. Jacare Souza – analiza bukmacherska PZBUK przed UFC Sao Paulo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button