„Miałem okazję poczuć Legendarną Polską Siłę” – komentator John Gooden poskręcany przez Jana Błachowicza

Przed galą w Rio Rancho Jan Błachowicz ugościł w Berkucie WCA Fight Team komentatora Johna Goodena, pokazując mu kilka parterowych sztuczek.

Do gali UFC on ESPN+ 25, którą uświetni rewanżowy pojedynek pomiędzy Janem Błachowiczem i Coreyem Andersonem, dzieli nas nieco ponad miesiąc.

Polski zawodnik nadal przebywa w Warszawie, gdzie szlifuje formę w Berkut WCA Fight Team, ale niebawem uda się na obóz do Zakopanego, później – na ponad dwa tygodnie przed galą – wylatując już do Stanów Zjednoczonych.

Tymczasem w warszawskie progi Cieszyńskiego Księcia zawitał komentator UFC John Gooden, który wraz ze swoją ekipą nagrywał materiały promujące polsko-amerykański rewanż.

To jednak nie wszystko, bo polski półciężki zaprezentował też Brytyjczykowi kilka myków parterowych, z czego migawki Gooden opublikował w mediach społecznościowych.

– Miałem okazję poczuć „Legendarną Polską Siłę” Jana Błachowicza – napisał komentator na Twitterze – Miło z jego strony, że podzielił się swoją wiedzą. Potrzeba mi więcej siły.

Brytyjczyk nie ukrywał na powyższym nagraniu zaskoczenia zaprezentowanym przez Polaka poddaniem. Pytany o nazwę techniki, nasz zawodnik odparł krótko: Pressure Submission.
Gooden został też zapytany przez jednego z użytkowników na Twitterze, co w zasadzie odklepał na załączonym nagraniu?

– Czuć to bardzo podobnie do czegoś, czego zwykł uczyć Erik Paulson – odpowiedział komentator – Ucisk na przeponę, wbija twój kręgosłup, a jednocześnie odrobinę wykręca twoje ramię. I nie możesz już myśleć o żadnej ucieczce!O ułożenie Coreya Andersona na plecach łatwo oczywiście nie będzie, bo to bardzo sprawny zapaśnik, ale Jan Błachowicz jest też groźny z pleców. W pierwszej walce, którą przegrał przed czterema laty decyzją sędziowską, wypracował sobie nawet dogodną okazję do ataku balachą z pleców, ale Anderson zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.
Nie ulega natomiast wątpliwości, że polski zawodnik powalczy o to, aby zamienić pojedynek w szermierkę na pięści i kopnięcia, bo pomimo poprawionych umiejętności kickbokserskich Amerykanina powinien rozdawać w stójce karty.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply