UFC

Menadżer wskazał potencjalnego rywala dla Justina Gaethje na lutową galę UFC 298 – „Kto chciałby obejrzeć tę walkę?”

Menadżer dzierżącego pas BMF Justina Gaethje Ali Abdelaziz wskazał potencjalnego przeciwnika dla swojego klienta.

Zapytany kilka tygodni temu o odpowiedniego rywala do obrony pasa Najostrzejszego Skurczybyka (BMF), Justin Gaethje wskazał Maxa Hollowaya, jednocześnie jednak zastrzegając, że nie chciałby walki z Błogosławionym, bo darzy go dużą sympatią.

Słowa Highlighta nie uszły wówczas uwadze Hawajczyka, który szybko w przyjacielskim wpisie zaprosił go w oktagonowe tany.

Pas BMF, utworzony pierwotnie na okoliczność walki Jorge Masvidala z Natem Diazem, Justin Gaethje zdobył w lipcu tego roku, efektownie w rewanżu nokautując Dustina Poiriera.

Justin Gaethje nie ukrywa co prawda, że jego celem jest teraz tytuł mistrzowski kategorii lekkiej – i jest gotowy poczekać na titleshot choćby i rok – ale okazuje się, że na mieście mogą inne być już treście.

W sobotę menadżer zawodnika Ali Abdelaziz powrócił bowiem do tematu potencjalnej walki z Błogosławionym.

– Kto chce obejrzeć walkę Justina Gaethje z Maxem Hollowayem 17 lutego o pas BMF? – napisał egipski menadżer.

W tym terminie odbędzie się gala UFC 298, najprawdopodobniej w Los Angeles. Zwieńczy ją starcie na szczycie kategorii piórkowej pomiędzy Alexandrem Volkanovskim i Ilią Topurią. Wydaje się, że konfrontacja Gaethje z Hollowayem mogłaby posłużyć za co-main event wydarzenia.

W udzielonym kilka dni temu wywiadzie portalowi ESPN, Błogosławiony podtrzymał zainteresowanie migracją do 155 funtów na walkę z Justinem Gaethje o pas BMF. Jak potencjalny termin takiego pojedynku także wskazał właśnie luty przyszłego roku.

W ostatniej dekadzie Max Holloway ulegał tylko dwóm zawodnikom – w kategorii piórkowej trzykrotnie Alexandrowi Volkanovskiemu i w swoim jedynym występie w 155 funtach Dustinowi Poirierowi. Obecnie znajduje się na fali dwóch zwycięstw – nad Arnoldem Allenem i Chan Sung Jungiem.

Ten sondaż jest zakończony (od 5 miesięcy).

Justin Gaethje vs. Max Holloway - kto wygrałby?

Justin Gaethje
81.83%
Max Holloway
18.17%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button