UFC

Menadżer Conora McGregora zabiera głos na temat kolejnej walki Irlandczyka

Menadżer Audie Attar z Paradigm Sports Management wypowiedział się na temat najbliższej walki mistrza kategorii lekkiej Conora McGregora.

Sytuacja w kategorii lekkiej powoli zaczyna się krystalizować. Wiemy już, że tymczasowy mistrz Tony Ferguson nie będzie w swojej najbliższej potyczce walczył z Khabibem Nurmagomedovem, bo ten 30 grudnia podczas gali UFC 219 skrzyżuje pięści w pasjonująco zapowiadającej się walce z Edsonem Barbozą.

Edson Barboza vs. Khabib Nurmagomedov na UFC 219

Tym samym jedynym logicznym rywalem dla El Cucuy’a pozostaje zasiadający na tronie mistrzowskim Conor McGregor. Czy zatem rzeczywiście dojdzie do pojedynku unifikacyjnego?

Nie mogę powiedzieć, z kim będzie teraz walczył McGregor.

– stwierdził menadżerujący zarówno Notoriusa, jak i El Cucuy’a Audie Attar w podcaście Michaela Bispinga.

Oto, co mogę powiedzieć – Tony zapracował sobie na walkę o pas. Zdobył tymczasowe mistrzostwo. Conor nie unika wyzwań. Oczywiście walka z Natem (Diazem) ma sens, bo to trylogia, nigdy nie bili się w 155 funtach i po prostu dla nich obu ta walka ma sens. Wierzę jednak, że jeśli dojdzie do walki McGregora z Fergusonem, to wtedy system mistrzowski znów nabierze wartości. Nada to mocy pasowi mistrzowskiemu.

Wydaje się jednak, że poza Natem Diazem mocnym kandydatem do walki z Conorem McGregorem jest także Georges Saint-Pierre – i trudno oczekiwać, aby Irlandczyk podjął jakąkolwiek decyzję przed sobotnim pojedynkiem Kanadyjczyka z Michaelem Bispingiem o złoto 185 funtów podczas nowojorskiej gali UFC 217.

*****

Joanna Jędrzejczyk: „Jeśli będzie chciała zabawić się w parterze, zabawimy się – i ją uduszę”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button