UFC

Menadżer: „Conor to wspaniały ojciec i oddany przyjaciel”

Menadżer największej gwiazdy światowego MMA, Conora McGregora, Audie Attar zabrał głos na temat gremialnie krytykowanego za swoje czwartkowe wybryki klienta.

Conor McGregor nie zabrał póki co głosu po szaleństwach czwartkowej nocy w Brooklynie, gdy wraz ze swoją „bandą” zdewastował autobus z zawodnikami UFC, w którym przebywał cel jego ataku, Khabib Nurmagomedov.

I raczej nieprędko to uczyni, a jeśli już, to prawdopodobnie będzie musiał oszczędzić sobie charakterystycznego dla siebie tonu, bo może to zaszkodzić w jego sprawie sądowej.

Głos zabrał natomiast menadżer Irlandczyka – i były menadżer Joanny JędrzejczykAudie Attar.

Tak wiele plotek i dezinformacji na temat mojego klienta, Conora McGregora. Sprawa znajduje się w rękach wymiaru sprawiedliwości i nic więcej tak naprawdę nie mogę powiedzieć. Conor to wspaniały ojciec, oddany przyjaciel i jeden z najlepszych sportowców na świecie. Chce wrócić do walki najszybciej, jak to tylko możliwe.

Wczoraj głos w sprawie zabrał też sternik UFC, Dana White, który raczej nie pomógł swojej gwieździe. Stwierdził bowiem, że wymienił się kilkoma wiadomościami z Irlandczykiem, który wyraził co prawda żal, że ucierpiały osoby postronne, ale stwierdził, że „tak należało postąpić”.

McGregor opuścił wczoraj areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości $50 tys. Kolejna rozprawa sądowa odbędzie się 14 czerwca.

*****

Komplet informacji o UFC 223 (godziny transmisji, ciekawostki, statystyki)
Analiza i typowanie gali UFC 223
Szczegółowa analiza techniczna i typowanie walki Namajunas vs. Jędrzejczyk II

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button