Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.

Mayweather sugeruje, że Malignaggi był jego „szpiegiem” w obozie McGregora: „Frajerzy, frajerzy!”

Floyd Mayweather Junior i Paulie Malignaggi podkręcają spiskową atmosferę w mediach przed sobotnim starciem tego pierwszej z Conorem McGregorem.

Paulie Malignaggi spotkał się z Floydem Mayweatherem Juniorem – a ich spotkaniu przypadkowo towarzyszyła kamera FightHype.com, która zarejestrowała kpiny obu z Conora McGregora.

Mój przyjaciel, mój przyjaciel, Paulie.

– szczerząc zęby, mówił Mayweather Jr.

Mój przyjaciel Paulie zawsze był moim przyjacielem. I wiecie co, mój przyjaciel zadzwonił do mnie i zapytał: „Floyd, chcesz, żebym wziął udział w obozie przygotowawczym (McGregora)?”. Powiedziałem, że, kurwa, absolutnie!

Malignaggi tymczasem, przybierając pozę dumnego z siebie szpiega, który właśnie wykiwał wroga, wesoło powtarzał pod nosem: „Frajerzy… Frajerzy…”

Nie martwcie się! Razem z Pauliem porozmawiamy sobie o strategii, porozmawiamy sobie o wszystkim. Bez obawy!

– kontynuował wesoło Mayweather Jr.

Paulie, dziękuję ci, że tam poszedłeś, jak cię prosiłem. Dobrze to wyszło, gdy złapał cię i popchnął. To było dobre. Dobra robota! Załatwiliśmy ich.

Paulie Malignaggi po drugim sparingu z Conorem McGregorem odszedł z obozu przygotowawczego Irlandczyka. Przekonywał jednak, że nie zamierza nikomu opowiadać o strategii i treningach McGregora.

Czy za powyższą pokazówką z Mayweatherem Jr. stoi cokolwiek więcej niż chęć zdobycia dodatkowego rozgłosu, nie wiadomo.

*****

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr. – analiza walki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button