FEN

Mateusz Rębecki vs. Magomed Magomedov walką wieczoru FEN 27

Starcie o złoto wagi lekkiej pomiędzy dzierżącym je Mateuszem Rębeckim i dybiącym na nie Magomedem Magomedovem uświetni galę FEN 27.

W walce wieczoru gali FEN 27, która odbędzie się 18 stycznia w Szczecinie, mistrz kategorii lekkiej Mateusz Rębecki (9-1) stanie do trzeciej obrony tytułu, krzyżując rękawice z Magomedem Magomedovem (12-1).

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

O zestawieniu oficjalnie poinformowali organizatorzy.

Chińczyk znajduje się obecnie na fali siedmiu zwycięstw, w tym sześciu przed czasem. Ostatnio był widziany w akcji podczas lipcowej gali Battlefield FC 2 w Chinach, nokautując Kaika Brito. Zdobytego w marcu ubiegłego roku pasa FEN – ubił Mariana Ziółkowskiego – obronił w starciach z Łukaszem Koperą i Daguirem Imavovem, obu kończąc przed czasem.

Walczący zawodowo od 2011 roku pretendent osiem z dwunastu zwycięstw odniósł przed czasem, w tym siedem przez poddania. Dla 29-latka będzie to powrót po 14-miesięcznej przerwie. Ostatnio był widziany w akcji w październiku ubiegłego roku, pokonując Arnauda Kherfallaha podczas gali M-1 Challenge 98. Jedynej w karierze porażki Rosjanin doznał dwa lata temu w starciu z Arturem Karavaevem – poniżej ta walka:

Rozpiska FEN 27

Walka wieczoru

70 kg: Mateusz Rębecki (9-1) vs. Magomed Magomedov (12-1) – o pas mistrzowski

Pozostałe

61 kg: Patryk Trytek (2-0) vs. Igor Wojtas (8-6)
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button