OktagonPolskie MMA

Mateusz Legierski powalczy o pas, trzech Polaków w rozpisce Oktagon Prime 3

Mateusz Legierski, Łukasz Sajewski i Daniel Hodor stoczą jutro walki w ramach gali Oktagon Prime 3.

Jutro w słowackim Samorinie odbędzie się gala Oktagon Prime 3, podczas której do klatki wejdą trzej polscy zawodnicy.

W walce wieczoru niepokonany Mateusz Legierski (5-0) stanie do walki o pas mistrzowski kategorii lekkiej, mierząc się z Miroslavem Strbakiem (18-9-1).

23-letni Polak wszystkie zawodowe pojedynki rozstrzygał przed czasem – cztery przez nokauty i jeden przez poddanie. Drogę do walki o tytuł mistrzowski utorował sobie serią wiktorii pod sztandarem Oktagon MMA.

Poniżej debiutancka walka Polaka w słowackiej organizacji, w której znokautował w pierwszej rundzie Michala Konrada.
Miroslav Strbak posiada znacznie większe doświadczenie od polskiego zawodnika. Walczy zawodowo od 2011 roku, a pod flagą Oktagon MMA odniósł już cztery zwycięstwa. Ma za sobą także występy dla takich organizacji jak Fight Nights, WSoF czy XFN. Aż piętnaście z osiemnastu zwycięstw w karierze odniósł przez nokauty.

Z kolei w co-main evencie gali w słowackiej organizacji zadebiutuje Łukasz Sajewski (14-5), który nie ma za sobą najlepszego okresu – przegrał bowiem aż pięć z ostatnich sześciu pojedynków.

Wookiego czeka trudne zadanie, bo jego przeciwnikiem będzie Ludovit Klein (15-2), który znajduje się na fali sześciu zwycięstw. W przeszłości Słowak trzykrotnie mierzył się z polskimi zawodnikami, wszystkie walki wygrywając – z Kamilem Tarnawskim, Krzysztofem Klaczkiem i Kamilem Selwą.Trzecim Polakiem, który wystąpi w Samorinie, będzie Daniel Hodor (5-1). Pochodzący z Sosnowca lekki skrzyżuje rękawice z Leo Brichtem (4-3).

Transmisja z gali będzie dostępna za pośrednictwem PPV – 7,99€ za jakość HD oraz 9,99€ z Full HD.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov odpowiedział na $100-milionową ofertę szejków za rewanż z Conorem McGregorem

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button