Mateusz Gamrot wyraźnym faworytem – kursy bukmacherskie na UFC FN ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie pojedynki gali UFC FN: Ortega vs. Zombie, która odbędzie się w sobotę w Abu Zabi.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC FN: Ortega vs. Korean Zombie, która odbędzie si w Abu Zabi w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego.

W walce wieczoru Chan Sung Jung jest sporym faworytem. Kurs na jego zwycięstwo z Brianem Ortegą wynosi 1.45. Wiktoria powracającego do akcji po prawie 2-letniej przerwie Amerykanina wynosi 2.50.

Zapowiedź, wstępną analizę oraz wstępny typ na walkę przedstawiliśmy na Lowking.pl tutaj.

Największym bukmacherskim faworytem gali jest Ciryl Gane, który skrzyżuje rękawice z Ante Deliją. Wiktoria Francuza jest wyceniana na 1.14. Zwycięstwo debiutującego w oktagonie UFC Chorwata jest warte 4.15.
W Abu Zabi dojdzie też do debiutu niepokonanego w zawodowej karierze Mateusza Gamrota. Jego rywalem będzie ostatecznie inny debiutant Guram Kutateladze, który zastąpił Magomeda Mustafaeva.

Polak jest wyraźnym bukmacherskim faworytem walki. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.27, podczas gdy triumf Gruzina jest wart 3.30.

Zapowiedź, wstępną analizę oraz wstępny typ na walkę przedstawiliśmy na Lowking.pl tutaj.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC FN:
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Jesteś teraz królem, więc…” – Daniel Cormier odpowiedział na wyzwanie Jana Błachowicza

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply