UFC

Mateusz Gamrot odpowiada Normanowi Parke: „Przestań być płaczkiem!”

Mateusz Gamrot odpowiada na oskarżenia Normana Parke o celowe ugryzienie jego palca na KSW 39 – Colosseum.

Przewodnim tematem walki o tytuł mistrzowski kategorii lekkiej pomiędzy Mateuszem Gamrotem i Normanem Parke podczas gali KSW 39 – Colosseum (wyniki i relacja) jest rzekome ugryzienie palca pretendenta, którego miał się dopuścić zwycięski ostatecznie mistrz.

Irlandczyk z Północy podkreśla w każdym wywiadzie po gali, że faul Polaka był celowy i być może zaważył nawet o wyniki, bo w jego rezultacie Gamrot zajął pozycję dominującą, atakując z góry. Parke podpiera się też opinią sędziego Johna McCarthy’ego, który stwierdził, że należało odjąć polskiemu zawodnikowi dwa punkty.
W rezultacie do sprawy wrócił raz jeszcze reprezentant Ankosu MMA.

(pisownia oryginalna)

Jak pewnie wiecie Norman cały czas nie może się pogodzić faktem, że ze mną przegrał na KSW 39 i oczernia mnie w mediach. Chciałbym wszystkim przypomnieć, że to Norman faulował kilkukrotnie podczas walki, w drugiej rundzie niesportowo mnie odepchnął, w trzeciej złapał się siatki by obronić obalenie oraz wielokrotnie wkładał mi palce do buzi.

W wiadomej sytuacji w drugiej odsłonie, to Norman włożył mi palec do ust co widać na filmiu i w ferworze walki faktycznie mogłem zacisnąć zęby, ale nie było to z premedytacją i na pewno nie było tak bolesne jak Norman to przedstawia, bo przecież miałem na zębach ochraniacz.

Norman przestań już być płaczkiem, wygrałem walkę sprawiedliwie, nawet sędzia z Anglii punktował walkę dla mnie. Ustaw swój gruby tyłek w kolejce, a może w przyszłości dam ci rewanż.

*****

Analiza trzeciej rundy walki Khalidov vs. Mańkowski – czy werdykt był słuszny?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button