Rosyjskie MMAUFC

Mark Hunt vs. Alexey Oleinik walką wieczoru UFC Fight Night 136 w Moskwie

Pojedynek Marka Hunta z Alexeyem Oleinikiem został oficjalnie zapowiedziany w charakterze walki wieczoru gali UFC Fight Night 136 w Moskwie.

Od dwóch miesięcy było to w zasadzie tajemnicą poliszynela – nie licząc może przebitek medialnych, w których także i Alexander Volkov przebąkiwał o swojej obecności w Moskwie – ale w końcu organizatorzy oficjalnie ogłosili, że w walce wieczoru zaplanowanej na 15 września w stolicy Rosji gali UFC Fight Night 136 rękawice skrzyżują Alexey Oleinik (56-11-1) i Mark Hunt (13-12-1).
Do naszej zapowiedzi pojedynku, wstępnej analizy, przewidywanych kursów bukmacherskich oraz wstępnego typu zapraszamy tutaj. O pojedynku obszernie zdążył przed kilkoma tygodniami wypowiedzieć się Oleinik.

Kilka dni temu ogłoszono też kolejny pojedynek, który odbędzie się w Moskwie. O pozostanie pod sztandarem amerykańskiego giganta i pierwszą wiktorię w oktagonie powalczą Merab Dvalishvili (7-4), który przegrał dwa pierwsze starcia w UFC oraz Terrion Ware (17-7), który w oktagonie przegrał już trzy walki.

Trudno wskazać faworyta tego pojedynku. Gruzin słynie z morderczego tempa, dobrej kondycji, solidnych zapasów i nieumiarkowania w ataku, a z kolei Amerykanin zaprezentował ostatnio bardzo dobre szlify stójkowe, będąc też niesamowicie odpornym. Wydaje się jednak, że zapasy, grappling i kondycha Dvalishviliego mogą okazać się decydujące.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Merab Dvalishvili – 1.65
Terrion Ware – 2.25

Wstępny typ:

Merab Dvalishvili

Rozpiska UFC Fight Night Moskwa

Walka wieczoru

265 lbs: Alexey Oleinik (56-11-1) vs. Mark Hunt (13-12-1)

Pozostałe

265 lbs: Andrei Arlovski (27-16) vs. Shamil Abrurakhimov (18-4)
135 lbs: Merab Dvalishvili (7-4) vs. Terrion Ware (17-7)

*****

Stiopic – zapomniało cielę, jak wołem było

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button