FENPolskie MMA

Marcin Zontek o pas, Paweł Pawlak w debiucie – nowe nazwiska na FEN 12

Na gali FEN 12: Feel The Force dojdzie do trzech pojedynków o pasy mistrzowskie.

Podczas Forum MMA organizacja Fight Exclusive Night odsłoniła część kart na zbliżającą się galę FEN 12: Feel The Force, która odbędzie się 20 maja na Hali Stulecia we Wrocławiu.

Poza zapowiedzianymi już wcześniej walkami o pasy mistrzowskie kategorii półśredniej, o które powalczą Michał Michalski (5-1) w MMA oraz Paweł Biszczak w K-1, we Wrocławiu złoto w kategorii półciężkiej spróbuje zdobyć Marcin Zontek (16-9), który stoczył już cztery pojedynki w klatkoringu FEN, wszystkie zwyciężając. Nie ujawniono jeszcze nazwiska jego rywala, ani rywali Michalskiego i Biszczaka.

Ponadto właściciele organizacji poinformowali, że kontrakt z organizacją podpisał były zawodnik UFC, Paweł Pawlak (11-2), który również zadebiutuje we Wrocławiu.

Na gali wystąpią też walczący o pierwsze zwycięstwo po dwóch porażkach w klatkoringu Adam Golonkiewicz (10-9), powracający po przegranej z Marcinem Wojcikiem Wojciech Janusz (4-1) oraz Paweł Kiełek (6-2), który na tarczy wyszedł z dwóch ostatnich starć. Na gali pojawi się też Piotr Rogosz walczący w formule K-1.

Aktualna rozpiska FEN 12:

77 kg: Paweł Biszczak vs. TBA – K-1 – o pas mistrzowski kategorii półśredniej
77 kg: Michał Michalski (5-1) vs. TBA – o pas mistrzowski kategorii półśredniej
83 kg: Marcin Zontek (16-9) vs. TBA – o pas mistrzowski kategorii półciężkiej
77 kg: Paweł Pawlak (11-2) vs. TBA
70 kg: Adam Golonkiewicz (10-9) vs. TBA
93 kg: Wojciech Janusz (4-1) vs. TBA
77 kg: Paweł Kiełek (6-2) vs. TBA
81 kg: Piotr Rogosz vs. TBA – K-1

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button