Marcin Wrzosek: „Szykuję się na grudniową galę”

Marcin Wrzosek zabrał głos na temat swoich najbliższych planów sportowych, zapowiadając powrót na okoliczność grudniowej gali KSW 46.

Były mistrz kategorii piórkowej KSW Marcin Wrzosek nie był jeszcze w tym roku widziany w akcji.

Podniósłszy się w grudniu zeszłego roku efektowną wiktorią z Romanem Szymańskim po utracie pasa mistrzowskiego na rzecz Klebera Koike Erbsta, Polski Zombie miał stanąć do rewanżu z brazylijskim Japończykiem przy okazji czerwcowej gali KSW 44, ale kontuzja mięśnia piersiowego pokrzyżowała jego plany.

Wygląda jednak na to, że problemy zdrowotne 30-latka to już melodia przeszłości.

Kontuzje już są dawno za mną.

– powiedział Wrzosek w rozmowie z 6PAK podczas obozu KSW, na którym pełnił rolę trenera.

Wyleczyłem je w prawie 100%. W 99%, więc wróciłem już na matę, wróciłem do sparingów i szykuję się na grudniową galę.
W kategorii piórkowej panuje obecnie bezkrólewie – a to z uwagi na odebrania złota Kleberowi Koike Erbstowi, który nie zmieścił się w wymaganym limicie wagowym przed zwycięskim ostatecznie rewanżem z Arturem Sowińskim podczas grudniowej gali KSW 41.

Wydaje się, że rywalem Polskiego Zombie w grudniu zostanie właśnie reprezentant Kraju Kwitnące Wiśni, choć do gry o najwyższe cele dwoma zwycięstwami włączył się też utalentowany Salahdine Parnasse – i nie sposób wykluczyć, że to on stanie naprzeciwko Polaka, jeśli szefostwo KSW wybierze inną drogę dla Klebera Koike Erbsta.

*****

„Dobra, ku*wa, zejdź już ze mnie” – Mike Perry wspomina sparingi z Donaldem Cerrone

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply