Marcin Prachnio sporym underdogiem – komplet kursów bukmacherskich na UFC FN: Munhoz vs. Edgar

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie starcia sobotniej gali UFC FN: Munhoz vs. Edgar, która odbędzie się w Las Vegas.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC FN, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

W walce wieczoru Pedro Munhoz jest zdecydowanym bukmacherskim faworytem naprzeciwko debiutującego w 135 funtach Frankiego Edgara. Kurs na wiktorię Brazylijczyka wynosi 1.35, a na triumf Amerykanina – 2.85.

Zapowiedź walki na Lowking.pl, jej wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj.

Powracający do akcji po 2-letniej przerwie Marcin Prachnio nie jest faworytem w starciu z Mike’iem Rodriguezem. Wygrana Polaka jest wyceniana na 2.75. Wiktoria Amerykanina – na 1.38.
Zapowiedź walki na Lowking.pl, jej wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj.

Największą bukmacherską faworytką gali jest Mariya Agapova, która stanie naprzeciwko Shaby Dobson. Kurs na wiktorię 23-latki z Kazachstanu to jedynie 1.05. Zwycięstwo Amerykanki – 7.25.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC FN: Munhoz vs. Edgar:
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Walka zostałaby przerwana” – McGregor przekonany, że gdyby nie cofnął w ostatniej chwili nogi, pogruchotałby Diazowi kolano

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply