FENPolskie MMA

Marcin Naruszczka vs. Rafał Haratyk na FEN 11

Marcin Naruszczka i Rafał Haratyk zmierzą się na gali FEN 11 Warsaw Time.

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła, że pojedynek w kategorii średniej pomiędzy Marcinem Naruszczką (14-5-1) a Rafałem Haratykiem (6-1-2) został dodany do rozpiski warszawskiej gali FEN 11, która odbędzie się 19 marca na Torwarze.

Po serii niepowodzeń w latach 2013-2014 Naruszczka zakotwiczył w Profesjonalnej Lidze MMA, z którą przygodę rozpoczął od remisu z Pawłem Brandysem. Później jednak zanotował dwa zwycięstwa przez jednogłośne decyzje, pokonując Nikosa Sokolisa oraz Krzysztofa Sadeckiego i obecnie dzierży pas mistrzowski organizacji dowodzonej przez Mirosława Oknińskiego.

Rafał Haratyk ostatnio z powodzeniem walczył w południowoafrykańskiej organizacji EFC, dwoma zwycięstwami torując sobie drogę do pasa mistrzowskiego kategorii średniej. Walka ta została jednak przesunięta, wobec czego Haratyk skorzystał z oferty FEN. Jedyną porażkę w karierze poniósł w starciu z nieźle radzącym sobie w UFC Omarim Akhmedovem.

W stójce przewaga powinna należeć do Naruszczki, ale Haratyk prezentuje się lepiej w parterze. Jeśli nie będzie w stanie obalać rywala, czeka go trudne zadanie – jeśli natomiast jego zapasy spiszą się dobrze, to on rozdawał będzie karty.

Aktualna rozpiska gali FEN 11:

70 kg: Roman Szymański (7-2) vs. Marian Ziółkowski (14-3-1) – o pas mistrzowski kategorii lekkiej
77 kg: Paweł Żelazowski (8-1) vs. Albert Odzimkowski (8-2)
120 kg: Akop Szostak (2-0) vs. Tyberiusz Kowalczyk (1-0)
66 kg: Sebastian Kotwica (4-1) vs. Bartłomiej Kopera (6-2)
93 kg: Igor Kołacin (4-6) vs. TBA
84 kg: Marcin Naruszczka (13-5-1) vs. Rafał Haratyk (6-2-1)
70 kg: Alan Kwieciński (1-0) vs. TBA

Formuła K-1

Marcin Szreder vs. TBA
Arkadiusz Wrzosek vs. TBA

Powiązane artykuły

Back to top button