FENKSWPolskie MMA

„Mam propozycję…” – Paweł Jóźwiak oferuje Mateuszowi Gamrotowi walkę z Mateuszem Rębeckim, „Gamer” odpowiada

Szefujący Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak zaproponował Mateuszowi Gamrotowi walkę z Mateuszem Rębeckim.

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze reakcje na wpis Mateusza Gamrot, który za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował czołowe światowe organizacje, iż jest wolnym zawodnikiem.

W swoim wpisie kudowianin nie oznaczył co prawda Fight Exclusive Night – wskazał UFC, ONE Championship, ACA, Bellatora, PFL oraz KSW – ale to właśnie dowodzona przez Pawła Jóźwiaka druga polska siła jako pierwsza złożyła mu medialnie propozycję walki.

Hej @gamer_mma! Mam dla Ciebie propozycje walki z naszym Championem Chińczykiem na @FENmma w Listopadzie! Przypominam ze Mateusz nie potrzebował 5 rund żeby ubić Mariana Winking face
Pozdrawiam serdecznie Fisted hand
Mogący pochwalić się bilansem 12-1 Mateusz Rębecki znajduje się na fali dziewięciu zwycięstw, w tym ośmiu przed czasem. W 2018 roku sięgnął po pas mistrzowski wagi lekkiej FEN, nokautując w czwartej rundzie Mariana Ziółkowskiego.

W sobotę właśnie starciem z Marianem Ziółkowskim – wygranym jednogłośną decyzją – Mateusz Gamrot wypełnił kontrakt z organizacją KSW.

Na odpowiedź podwójnego mistrza Paweł Jóźwiak, który kilka miesięcy temu zapraszał też do walki z Mateuszem Rębeckim Marcina Helda, długo czekać nie musiał.

Nie no, bez żartówInnymi słowy, wygląda na to, że Mateusz Gamrot podchodzi do propozycji – niewątpliwie odrobinę żartobliwej – ze strony FEN z delikatną rezerwą.

Aktualizacja: Paweł Jóźwiak odpowiedział na wpis kudowianina.
Tylko że ja wcale nie żartuję – napisał. – Obaj jesteście, obok Helda, wymieniani jako 3 najlepszych lekkich w PL. Wasza walka zelektryzowałaby fanów w całej Polsce.

– Jako wybitny sportowiec powinieneś wysłuchać i rozważyć każdą ofertę, naszą również. Tym bardziej, że dotyczy tylko 1 walki.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Na Mateuszu KSW się nie kończy” – Lewandowski i Kawulski po KSW 54 o przyszłości Gamrota

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button