Polskie MMAUFC

„Mam nazwisko, z którym chciałbym zawalczyć” – Gamrot skupia się na Holtzmanie, ale ma na oku kolejnego rywala

Mateusz Gamrot zdradził, że ma już w głowie nazwisko rywala, z którym chciałby skrzyżować pięści, jeśli pokona Scotta Holtzmana.

Do UFC były podwójny mistrz KSW Mateusz Gamrot przechodził w zeszłym roku z nieskazitelnym bilansem i mocarstwowymi planami, ale już w debiucie doznał pierwszej zawodowej porażki, po niezwykle wyrównanym starciu – nagrodzonym zresztą bonusem za Walkę Wieczoru – ulegając niejednogłośnie Guramowi Kutateladze.

Dziś w Las Vegas Gamer powalczy o powrót na zwycięskie tory i pierwszą wygraną pod sztandarem amerykańskiego giganta. Podczas gali UFC on ABC 2, która odbędzie się w godzinach dostosowanych do europejskich fanów – walka Polaka rozpocznie się około godziny 20:00 – kudowianin skrzyżuje rękawice z solidnym Scottem Holtzmanem.
O ile debiut wziął w zastępstwie, będąc zmuszonym do ograniczenia obozu przygotowawczego do treningów w Polsce, to tym razem Gamer spędził aż trzy miesiące na Florydzie, szlifując formę w American Top Team.

W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVPSport.pl nie ukrywał dużego zadowolenia z obozu przygotowawczego, w ramach którego dzielił matę z takimi zawodnikami jak między innymi Edson Barboza, Thiago Moisesem czy Jorge Masvidalem.
– Rączki wysoko, iść do przodu i rąbać się z nim – powiedział Mateusz. – Jestem przygotowany w każdej płaszczyźnie, na każdą ewentualność. Bardzo dużo pokazał mi debiut w UFC. Nie tylko obalenia i walka w parterze są ważne. Liczą się też mocne pięści i wymiany w stójce. To będzie cały przekrój MMA. Nie chcę się cofać.

Gamer nie znajduje się oczywiście teraz w pozycji, z której mógłby rzucać komukolwiek jakiekolwiek wyzwania, a i skupia się wyłącznie na konfrontacji ze Scottem Holtzmanem, zdając sobie w pełni sprawę, że nic innego się teraz nie liczy, ale… Ma już na oku kolejnego rywala.

– Mam nazwisko, z którym chciałbym zawalczyć – powiedział. – Nie zamierzam jednak zdradzać szczegółów. Jak wiemy, życie bywa przewrotne. Najważniejsza jest wygrana w oktagonie, a dopiero później prezentacja medialna.Do szczegółowej analizy i typowania walki Gamrot vs. Holtzman zapraszamy tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button