„Mam nadzieję, że dostanę to, na co zasługuję” – Norman Parke negocjuje nowy kontrakt z KSW

Tymczasowy mistrz wagi lekkiej KSW Norman Parke negocjuje przedłużenie kontraktu z polskim gigantem.

Sięgnąwszy po tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej – podczas wrześniowej gali KSW 50 w Londynie niejednogłośnie wypunktował Marcina WrzoskaNorman Parke zapowiadał nowe rozdanie. Stwierdził, że w kontrakcie z polskim gigantem pozostała mu jeszcze tylko jedna walka, a przedłużenie go wymagało będzie głębszego sięgnięcia do kieszeni przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Irlandczyk z Północy zdradził natomiast, że właśnie trwają w tym temacie targi.

(pisownia oryginalna)

Siemka co tam u was , chcę podziękować wszystkim moim sponsorom którzy wspierali mnie przez ostatnie kilka lat , jestem obecnie w passie 5 zwycięstw , to jest sport gdzie jest dużo wzlotów i upadków ale wiem że będzie lepiej w następnych latach , zawsze mnie nie doceniali ale dobrze że wy macie swoje zdanie 😎, teraz oni są znowu za mną . Obecnie jestem w trakcie negocjacji nowego kontraktu z KSW i mam nadzieję że dostanę to na co zasługuje , teraz czas na to aby obronić pas przynajmniej kilka razy a później zająć się waga półśrednią . Moi sponsorzy , dziękuję wam że pomogliście mi dostać się tu gdzie jestem , bez was nie byłoby to możliwe. Jeśli chcecie wspierać mnie w pierwszej walce o obronę pasa lub dłużej skontaktujcie się ze mną lub z moim managerem. ♥️🇵🇱🇬🇧🇮🇪

Póki co nie wiadomo, kiedy Stormin powróci do akcji ani też kto będzie jego rywalem. Wśród potencjalnych kandydatów wymienia się Mariana Ziółkowskiego, Marcina Wrzoska czy Borysa Mańkowskiego.

Wpisy w mediach społecznościowych Irlandczyka mogą wskazywać na to, że najbardziej interesuje go rewanżowa konfrontacja z najbardziej medialnym z tej trójki Tasmańskim Diabłem, którego pokonał jednogłośną decyzją podczas marcowej gali KSW 47.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply