KSWPolskie MMA

Maciej Kazieczko vs. Marian Ziółkowski na KSW 54

Maciej Kazieczko i Marina Ziółkowski powalczą w ważnym dla rozgrywki mistrzowskiej starciu podczas gali KSW 54

Interesujące starcie w kategorii lekkiej pomiędzy świetnie prezentującymi się ostatnio Maciejem Kazieczką (6-1) i Marianem Ziółkowskim (21-7) zostało dodane do rozpiski gali KSW 54, która odbędzie się 29 sierpnia.

O zestawieniu poinformował portal PolsatSport.pl.

Maciej Kazieczko wygrał pięć spośród sześciu walk, jakie stoczył dotychczas pod sztandarem KSW, jedynej porażki doznając z rąk Gracjana Szadzińskiego. Podniósł się jednak po niej serią trzech zwycięstw. Najpierw wypunktował jednogłośnie Macieja Kalicińskiego, później większościowo Bartłomieja Koperę, a w grudniu ubiegłego roku w ramach gali KSW 52 brutalnie znokautował Michaela Duboisa.
Marian Ziółkowski zadebiutował w KSW w 2018 roku, we wziętej w zastępstwie walce przegrywając przez poddanie z Kleberem Koike Erbstem. Kilka miesięcy później rozbił jednak w pył na pełnym dystansie Grzegorza Szulakowskiego, a w kwietniu zeszłego roku ten sam los zafundował Gracjanowi Szadzińskiemu podczas gali KSW 48.

Rozpiska KSW 54

120,2 kg: Izu Ugonoh (0-0) vs. Quentin Domingos (5-1)
120,2 kg: Michał Andryszak (20-8) vs. Michał Kita (19-11-1)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (6-1) vs. Marian Ziółkowski (21-7)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Walka zostałaby przerwana” – McGregor przekonany, że gdyby nie cofnął w ostatniej chwili nogi, pogruchotałby Diazowi kolano

Powiązane artykuły

Komentarze: 4

Dodaj komentarz

Back to top button