UFC

Luke Rockhold wystąpi na Polaris 12 w Walii

Luke Rockhold swój kolejny pojedynek stoczy w formule chwytanej, biorąc udział w gali Polaris 12.

Luke Rockhold wraca do akcji – były mistrz kategorii średniej Strikeforce i UFC weźmie udział w grapplerskiej gali Polaris 12, która odbędzie się 30 listopada w Walii. Jego rywalem będzie Nick Rodriguez.

Zobacz także: McGregor szydzi z porażki Nurmagomedova, kasuje wpisy

O zestawieniu doniósł portal BloodyElbow.com.

Nick Rodriguez może się pochwalić drugim miejsce ma tegorocznych zawodach ADCC w kategorii +99. Posiada solidne szlify zapaśnicze, a na co dzień trenuje z Renzo Gracie, Johnem Danaherem czy Gordonem Ryanem.

Posiadający czarny pas BJJ pod Leandro Vieirą Luke Rockhold uchodzi za jednego z najlepszych grapplerów w MMA. Nie był widziany w akcji od lipcowej gali UFC 239 w Las Vegas, gdzie zmierzył się z Janem Błachowiczem, debiutując w kategorii półciężkiej. Przed walką szykowano go już medialnie jako rywala dla mistrza Jona Jonesa, ale Rockhold poległ z kretesem, w drugiej rundzie padając pod ciosami polskiego zawodnika. W wyniku nokautu doznał złamania szczęki.

Przed kilkoma tygodniami 35-latek zabrał głos na temat swojej dalszej kariery, krótko oświadczając, że „w tej chwili walka go nie interesuje”.
Gala Polaris 12 będzie transmitowana na żywo w aplikacji UFC Fight Pass. W Newport wystąpi też Marcin Held, który sprawdzi się z trenującym w 10th Planet u boku Eddiego Bravo PJ Barchem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Jan Błachowicz vs. Jacare Souza – analiza bukmacherska PZBUK przed UFC Sao Paulo

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button