Professional Fighters League

Lewy sierp z piekieł! Shamil Musaev brutalnie znokautował Murada Ramazanova na PFL 6 (VIDEO)

Były zawodnik KSW Shamil Musaev nadal idzie jak burza – zadał właśnie Muradowi Ramazanovowi pierwszą w karierze porażkę podczas gali PFL 6.

W starciu dwóch niepokonanych zawodników Shamil Musaev (18-0-1) brutalnie znokautował Murada Ramazanova (12-1) podczas gali PFL 6 w Sioux Falls.

Potraktowawszy rywala dwoma lowkingami i prostym na głowę, Ramazanov rzucił mu się do nóg. Musaev dobrze jednak wybronił się na ogrodzeniu, a z czasem zerwał klincz. Srogi lowking Shamila. Murad poszukał kolejnego obalenia, ale znów został powstrzymany, i to bez większych trudności. Walka wróciła na środek klatki.

Dobry lowking Ramazanova. Poprawił ciosem. Musaev spróbował obrotówki, ale przestrzelił. Grzmotnął lowkingiem, ale Ramazanov nastawił piszczel. Murad znów poszedł w zapasy. Zamknął Shamila na ogrodzeniu, próbując przenieść walkę do parter – bez powodzenia. W dystansie Musaev przestrzelił potężnym sierpem. Ramzanov trafił lowkingiem, szukając następnie obalenia. Musaev wybronił się, rozrywając klincz z dobrym prawym sierpem. W końcówce Shamil podkręcił nieco tempo – poszukał srogiego lewego sierpa – ale większość jego ciosów i kopnięć przeszyła powietrze.

Do rundy drugiej Ramazanov wyszedł agresywniej. Rozpuścił ręce, następnie finalizując obalenie. Nie był jednak w stanie utrzymać Musaeva, który świetnie wrócił na nogi, a następnie na środek klatki.

Shamil wystrzelił z potężnym lewym sierpem poprzedzonym kiwką prawym, brutalnie ścinając Murada z nóg! Rzucił się za rywalem z dobitką! Ten próbował się bronić – trzymał się między innymi wściekle siatki – ale po kolejnych uderzeniach Musaeva sędzia przerwał zawody!

Dla Shamila Musaeva, który stoczył w KSW cztery walki, trzy zwyciężając i jedną remisując, była to druga wygrana pod sztandarem PFL – i druga warta 5 punktów. Z łącznie 10 punktami Dagestańczyk zapewnił sobie awans do fazy pucharowej.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button