UFC

„Legendarna polska siła sprzątnęła już wielu gości!” – Daniel Cormier i Michael Bisping zachwyceni zestawieniem Jana Błachowicza z Alexem Pereirą

Daniel Cormier i Michael Bisping nie ukrywają ekscytacji zestawieniem Jana Błachowicza z Alexem Pereirą na lipcowej gali UFC 291 w Salt Lake City.
Wtorkowe ogłoszenie całej niemal karty walk lipcowej gali UFC 291 w Salt Lake City przez Danę White’a odbiło się szerokim echem w świecie MMA, na dalszy plan spychając podpisanie kontraktu z PFL przez Francisa Ngannou.

Wydarzenie zwieńczy elektryzujący rewanż w wadze lekkiej pomiędzy Dustinem Poirierem i Justinem Gaethje, na szali którego znajdzie się pas BMF, ale głośno jest też o bliskiemu sercom nadwiślańskich fanów co-main evencie, w którym były mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz powita w 205 funtach byłego czempiona kategorii średniej Alexa Pereirę.
Obaj zawodnicy zdążyli już zabrać głos na temat pojedynku – najprawdopodobniej eliminatora do walki o pasnie szczędząc sobie nawzajem komplementów. Polsko-brazylijskie zestawienie skomentował też świetnie znający obu zawodników Israel Adesanya, wyraźnie faworyzując Cieszyńskiego Księcia.

Pojedynek Jana Błachowicza z Alexem Pereirą zapowiedzieli też właśnie na swoich kanałach na YT dwaj byli mistrzowie UFC, a obecnie komentatorzy, Michael Bisping oraz Daniel Cormier.


Jan Błachowicz bukmacherskim faworytem w starciu z Alexem Pereirą


– Fantastyczne zestawienie – powiedział Hrabia. – Dwóch rewelacyjnych uderzaczy. Możliwe, że Jan spróbuje tutaj obalenia i prawdopodobnie je sfinalizuje. To byłoby najmądrzejsze rozwiązanie. Obalić Pereirę.

– Ale czy będzie w stanie go zbić z góry? Czy zdoła go obalić? Czy będzie w stanie utrzymać go na dole? I co najważniejsze – czy będzie w stanie wygrać walkę?

– Bo jeśli nie będzie w stanie i to Alex Pereira wygra, to… Przypomnijmy – Alex Pereira ma prawo ustawiać się ponad Israelem Adesanyą. Możecie więc być pewni, że Izzy będzie oglądał tę walkę bardzo, bardzo uważnie.

– Obaj goście chcą być mistrzami wagi półciężkiej. Jan chce ponownie sięgnąć po pas, Alex Pereira chce zdobyć pas drugiej kategorii. Fantastyczna walka, której nie mogę się doczekać.

Z dużym entuzjazmem do zestawienia dwóch byłych mistrzów podszedł też DC.– Jak Alex Pereira poradzi sobie z Janem Błachowiczem? – powiedział. – Zapytam was tak: czy Jan Błachowicz po prostu będzie walczył z nim w ten sposób, w jaki walczył w końcowych rundach z Izzym? Może się bowiem wydawać, że to najprostsza droga na stawienia czoła wyzwaniu, jakim jest Alex Pereira.

– Widzieliśmy jednak też, że Legendarna Polska Siła sprzątnęła wielu gości. Co więc musiałoby się wydarzyć, aby Błachowicz poczuł, że nie może wymieniać się ciosami z Alexem Pereirą, szczególnie po tym, jak znokautował go Izzy?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button