Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Jest faworyt! Ujawniono kursy na walkę Błachowicz vs. Pereira na UFC 291!

Bukmacherzy zaprezentowali kursy na ogłoszone właśnie starcie Jana Błachowicza z Alexem Pereirą, które odbędzie się podczas lipcowej gali UFC 291 w Salt Lake City.
Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

We wtorek oficjalnie zapowiedziano kolejną walkę Jana Błachowicza. Były polski mistrz kategorii półciężkiej powróci do akcji 29 lipca w Salt Lake City, gdzie w ramach co-main eventu gali UFC 291 przywita w 205 funtach byłego czempiona wagi średniej Alexa Pereirę.
Pojedynek ten jak najbardziej może wyłonić kolejnego pretendenta do walki o tytuł mistrzowski ze zwycięzcą konfrontacji Jamahala Hilla z Jirim Prochazką.

Na stronie naszego partnera FORTUNY Online są dostępne kursy bukmacherskie na walkę. Jej niewielkim faworytem jest Błachowicz.

Poniżej aktualne kursy.

Kursy bukmacherskie na walkę Błachowicz vs. Pereira


Zwycięstwo Jana Błachowicza – 1.64 (obstaw)

Zwycięstwo Alexa Pereiry – 2.15 (obstaw)


Na Lowking.pl prognozowaliśmy kursy otwarcia na poziomie Błachowicz – 1.55, Pereira – 2.45. Zapowiedź walki, jej wstępną analizę oraz wstępny typ na zwycięzcę – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button