Kursy bukmacherskie na UFC FN 109 z Heldem, Stasiakiem i Sobottą

Bukmacherzy opublikowali komplet kursów na wszystkie walki niedzielnej gali UFC Fight Night 109 w Sztokholmie.

Na stronie naszego partnera, zakładów bukmacherskich UNIBET, znajdziecie kursy bukmacherskie na wszystkie starcia gali UFC Fight Night 109, która odbędzie się 28 maja w Sztokholmie.

W walce wieczoru Alexander Gustafsson jest wyraźnym faworytem (1.29) przed starciem z Gloverem Teixeirą (3.40). Zapowiedź oraz wstępną analizę walki przedstawiliśmy tutaj.
Zdecydowanym faworytem w swojej trzeciej walce dla UFC jest Marcin Held. Kurs na jego zwycięstwo z Damirem Hadzovicem wynosi jedynie 1.28, podczas gdy na wygraną Bośniaka – 3.50. Zapowiedź i wstępna analiza walki – tutaj.

Z kolei Damian Stasiak jest największym underdogiem całej gali (5.50) w walce z Pedro Munhozem (1.13). Do zapowiedzi i wstępnej analizy pojedynku odsyłamy tutaj.

Ostatni z Polaków, Peter Sobotta jest także underdogiem w konfrontacji z Benem Saundersem, ale tylko minimalnym – 1.95 do 1.80. Zapowiedź i wstępną analizę walki przedstawiliśmy tutaj.

Wszystkie powyższe kursy – oraz wiele innych – znajdziecie na stronie naszego partnera, UNIBET.

Które kursy uważacie za szczególnie interesujące?

*****

Jeśli nadal nie macie konta na UNIBET, zapraszamy do rejestracji przez ten link.

*****

500 PLN dla zwycięzcy – KSW 39

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply