Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Kursy bukmacherskie na UFC 246 – „Kowboj” coraz większym underdogiem

Z każdym tygodniem spada kurs bukmacherski na zwycięstwo Conora McGregora z Donaldem Cerrone podczas gali UFC 246.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC 246, która odbędzie się już w sobotę 18 stycznia w Las Vegas.

W walce wieczoru zdecydowanym bukmacherskim faworytem – jeszcze większym niż przed trzema tygodniami – pozostaje powracający do oktagonu po szesnastu miesiącach przerwy Conor McGregor. Kurs na jego zwycięstwo w starciu z zaprawionym w bojach Donaldem Cerrone wynosi obecnie 1.29 (przed trzema tygodniami – 1.37). Z kolei kurs na wiktorię Kowboja to aż 3.50 (wcześniej: 2.80).

W innym bardzo ciekawym pojedynku rękawice skrzyżują były mistrz kategorii lekkiej Anthony Pettis i świetnie sobie ostatnimi czasy radzący Carlos Diego Ferreira. Przed trzema tygodniami kursy bukmacherskie faworyzowały Brazylijczyka w stosunku 1.42 – 2.60. Dzisiaj natomiast jest on jeszcze większym faworytem, bo za jego wiktorię bukmacherzy płacą ledwie 1.35. Kurs na triumf Showtime’a wynosi 3.00.

Nadal zdecydowanie największą bukmacherską faworytką wydarzenia pozostaje świetnie rokująca, ledwie 21-letnia Maycee Barber, która zmierzy się z doświadczoną Roxanne Modafferi. Kurs na jej zwycięstwo wynosi obecnie 1.08 (przed trzema tygodniami 1.09), podczas gdy na wiktorię Modafferi – 7.00 (wcześniej 5.70).

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na sobotnią galę UFC 246 w Las Vegas:

Obstawiaj wszystkie walki UFC 244 na PZBUK z darmowym zakładem na 50 PLN

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button