KSWPolskie MMA

KSW wraca do Czech! Znamy trzy pierwsze zestawienia, w tym walkę wieczoru!

W październiku organizacja KSW powróci do Czech z galą KSW 87, którą uświetni kluczowe dla układu sił w wadze ciężkiej starcie.
W przeddzień gali KSW 85, która odbędzie się jutro w Nowym Sączu, organizatorzy ujawnili swoje plany na październik – obejmują one powrót do Czech.

Gala KSW 87 odbędzie się 14 października w Trzyńcu. Będzie to druga wizyta polskiego giganta w Czechach.
Wydarzenie zwieńczy starcie w czubie kategorii ciężkiej pomiędzy Michalem Martkinkiem (10-4) i Darko Stosiciem (18-6). Starcie to nosi wszelkie znamiona eliminatora do walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej, na tronie której od niepamiętnych czasów zasiada Phil De Fries.

Sklasyfikowany na 1. miejscu w rankingu Serb może pochwalić się nad Wisłą bilansem 5-1. Jedynej porażki doznał z rąk brytyjskiego mistrza. Od tego czasu znokautował w rewanżu Michała Kitę oraz Stefana Vojcaka. W międzyczasie wystąpił na gali BRAVE CF, przegrywając przez nokaut w pierwszej rundzie z Shamilem Gazievem.

Michal Martinek ma na koncie dwa występy dla KSW. W debiucie wypunktował Filipa Stawowego, by następnie kontrowersyjnie przegrać na punkty z Danielem Omielańczukiem. Okupuje 3. miejsce w rankingu.

Wstępny typ

Darko Stosić

Ujawniono także dwa inne pojedynki, do których dojdzie w Trzyńcu. W kategorii lekkiej Roman Szymański (17-7) stanie w szranki z Leo Brichtą (11-3), a w wadze koguciej rękawice skrzyżują Filip Macek (27-18-1) oraz Oleksii Polischuk (10-4).

Wstępny typ

Roman Szymański

Wstępny typ

Oleksii Polischuk

Rozpiska KSW 87

Walka wieczoru

120,2 kg: Michal Martinek (10-4) vs. Darko Stosić (18-6)

Pozostałe

70,3 kg: Roman Szymański (17-7) vs. Leo Brichta (11-3)
61,2 kg: Filip Macek (27-18-1) vs. Oleksii Polischuk (10-4)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button