KSW potwierdza zainteresowanie usługami Yoela Romero!

Współwłaściciel KSW Martin Lewandowski potwierdził, iż chętnie pod sztandarem KSW obejrzałby zwolnionego z UFC Yoela Romero.

W zeszłym tygodniu 7-letnia przygoda czterokrotnego pretendenta do złota wagi średniej Yoela Romero z organizacją UFC dobiegła końca – a tym samym rozpoczęły się medialne spekulacje na temat przyszłości Kubańczyka.

Dziennikarz Ariel Helwani doniósł na początku tygodnia, iż usługami mogącego pochwalić się bilansem 9-4 w oktagonie Żołnierza Boga nie są zainteresowany organizacje Bellator i PFL, konstatując, że w grze pozostają RIZIN FF, ONE Championship oraz… KSW.

Polski gigant póki co publicznie nie zabierał głosu na temat potencjalnego zakontraktowania Kubańczyka, ale w czwartek się to zmieniło – a to za sprawą Martina Lewandowskiego, który za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził zainteresowanie angażem Żołnierza Boga.
– „Jest KSW” – zacytował wypowiedź Helwaniego polski promotor. – Tak, masz rację, Arielu. Yoel Romero w KSW brzmi ciekawie.

Tymczasem wedle Helwaniego właśnie, na mieście inne są już treście i o zakontraktowanie Kubańczyka może być teraz znacznie trudniej. Kanadyjski dziennikarz doniósł bowiem w czwartek, że robi się gorąco wokół angażu Romero, co oczywiście jest korzystne dla Kubańczyka, który może przebierać w ofertach.

Helwani doniósł, że organizacje, które wcześniej zainteresowania usługami Żołnierza Boga nie przejawiały, podejście zmieniły – i przygotowują już dla 43-latka propozycję kontraktu albo już ją złożyły. Póki co Yoel Romero decyzji jednak co do swojej sportowej przyszłości nie podjął.Zainteresowanie zakontraktowaniem sposobiącego się do migracji do 205 funtów Kubańczyka wyraziły już wcześniej otwartym tekstem rosyjskie Fight Nights oraz BKFC, gdzie walczy się na gołe pięści.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply